Euro RSCG Warsaw dla Neckermann Polska – Portal PR - 24PR
Euro RSCG Warsaw dla Neckermann Polska

12.08.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Euro RSCG Warsaw rozpoczęła współpracę z Neckermann Polska w zakresie obsługi działań reklamowych i wizerunkowych. Neckermann Polska wybrał Euro RSCG Warsaw w wyniku przeglądu agencji.

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, który szczyci się 170-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od ponad czternastu lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Kierując się hasłem: „Neckermann – to udany urlop”, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

Euro RSCG Warsaw Euro RSCG Warsaw jest agencją reklamową oferującą klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu komunikacji marketingowej, łącznie z doradztwem strategicznym, kreacją ATL i BTL. Dzięki doświadczeniu i skutecznym narzędziom marketingowym efektywnie wspiera klientów w osiąganiu przez nich celów biznesowych.

Euro RSCG Warsaw zdobyła wiele wyróżnień i prestiżowych nagród. Jest jedną z najczęściej honorowanych agencji w konkursie Effie Awards i Polskiego Konkursu Reklamy KTR. W 2011, zdobywając dwa lwy, była najbardziej utytułowaną spośród polskich agencji na 58. międzynarodowymi festiwalu reklamowym Cannes Lions.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.