GutPR i otwarcie fabryki Plast-Box na Ukrainie – Portal PR - 24PR
GutPR i otwarcie fabryki Plast-Box na Ukrainie

25.08.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

1 września 2011 roku odbędzie się uroczyste otwarcie nowej fabryki firmy Plast-Box w Czernihowie na Ukrainie. Obsługę mediową uruchomienia nowego zakładu słupskiej spółki giełdowej zapewni agencja GutPR.

W ostatnim czasie została podpisana umowa pomiędzy spółką Plast-Box, wiodącym polskim producentem opakowań z tworzyw sztucznych dla branży chemiczno-budowlanej i spożywczej, a firmą GutPR. Współpraca będzie obejmować między innymi obsługę mediową otwarcia nowej fabryki na Ukrainie. Agencja GutPR będzie wspierać Plast-Box również w zakresie tworzenia komunikatów prasowych i kontaktów z mediami, poprowadzi także biuro prasowe, monitoring mediów, działania z zakresu komunikacji wewnętrznej oraz będzie służyła szeroko rozumianym doradztwem komunikacyjnym.

Za realizację wynikających z umowy zadań odpowiedzialna jest Hanna Gehrke-Gut wraz z zespołem.

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.