Infortrend w portfolio ITBC Communication – Portal PR - 24PR
Infortrend w portfolio ITBC Communication

11.08.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Do grona stałych klientów ITBC Communication dołączył Infortend, producent systemów pamięci masowej. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksowe działania media relations i wsparcie przy wprowadzeniu marki na polski rynek.

Firma Infortrend istnieje od 1993 roku i dostarcza wysokiej jakości, niezawodne systemy pamięci masowej. Rozwiązania Infortrend wykorzystywane są przez średnie i duże przedsiębiorstwa w różnych sektorach gospodarki. W ofercie firmy znajdują się takie rodziny produktów jak ESVA, EonStor DS, EonStor and EonNAS.

Do zadań ITBC Communication należy realizacja działań z zakresu komunikacji z mediami, w tym zarówno działania PR korporacyjnego, jak i PR produktowego oraz doradztwo w procesie budowania świadomości marki na polskim rynku.

„Wybór ITBC Communication to potwierdzenie kompetencji zespołu pracującego z klientami z sektora nowych technologii. Dzięki realizacji ponad 100 projektów z tego obszaru wiemy, że efektywne działania public relations to nie tylko wiedza na temat narzędzi, ale przede wszystkim znajomość specyfiki branży klienta” – mówi Beata Lewandowska, Account Director w ITBC Communication.

ITBC Communication

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.