Kolekcja jesień-zima 2011/2012 Simple Creative Products – Portal PR - 24PR
Kolekcja jesień-zima 2011/2012 Simple Creative Products

29.08.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Wieczorem 26. sierpnia w hotelu Radisson Blu w Krakowie, marka Simple Creative Products zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2011/2012. To druga prezentacja tej kolekcji po słynnym pokazie na lotnisku Okęcie.

Takiego pokazu mody jeszcze w Krakowie nie było! W hotelu Radisson Blu – w samym centrum miasta, pomiędzy Rynkiem Głównym a Zamkiem Królewskim na Wawelu marka Simple Creative Products zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję jesień-zima 2011/2012. Pokaz w eleganckim barze Salt&Co obejrzała ponad setka zaproszonych gości – Krakowian kochających modę i styl. Wieczór poprowadziła Iwona Radwan-Sado – producentka pokazu, a oprawę muzyczną powierzono Arturowi Michalskiemu – krakowskiemu artyście młodego pokolenia. Stroje zaprezentowało 14 pięknych modelek.

Zaprezentowana kolekcja Simple Creative Products na nadchodzący sezon jest dziełem projektantki Lidii Kality. A jaka jest stworzona przez nią kolekcja? Oto jak przedstawia ją firma Simple Creative Products:

Po pierwsze kolory: oczywiście jest czarny, a do niego beżowy, żółty w odcieniu kwitnących słoneczników i czerwień w kolorze maków.

Po drugie faktury: sprężyste wełny, mięciutkie karakuły i puchate lisy kontrastują z błyszczącym jedwabiem i gładką skórą.

Po trzecie dodatki: torebki z licowej skóry, ogromne kopertówki, kwadratowe pudełka w stylu lat 70-tych na długim pasku i filcowe kapelusze z ogromnym rondem.

Po czwarte: nowe fasony. Garnitury z dopasowaną, dłuższą marynarką i wąskimi spodniami, które kończą się nad kostką i rozszerzają u dołu. Są też rozszerzane spodnie z lampasami, całe mnóstwo sukienek i tunik, z rękawami rozszerzającymi się u dołu, z gołymi plecami, długie powłóczyste i krótkie, zupełnie luźne.

Po piąte: mini kolekcja skórzana, w której są wąskie rockowe spodnie i bardzo kobiece sukienki, żakiety i spódnice.

Po szóste: całe mnóstwo butów, sznurowane za kostkę, kozaki i botki na drewnianych „chodakowych” podeszwach, bardzo wysokie pantofle na słupkowych obcasach i lakierowane szpilki na niskich „kaczuszkach”.

Partnerzy: Simple Creative Products S.A., Blue Orchid SPA, Garden SPA, Salco au Naturel, Cartier, La Prairie Switzerland, Martini, Moye Models

Gospodarz imprezy: Radisson Blu Hotel, Kraków

Producent pokazu: Iwona Radwan-Sado

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.