Nowy rzecznik prasowy Grupy WARTA – Portal PR - 24PR
Nowy rzecznik prasowy Grupy WARTA

15.08.2011 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Marcin Jaworski został rzecznikiem prasowym Grupy WARTA. Z Grupą związany jest od ponad roku jako analityk w departamencie e-Marketingu.
Wcześniej przez wiele lat dziennikarz specjalizujący się w ubezpieczeniach. W latach 2005-2010 dziennikarz w Gazecie Prawnej. Wcześniej redaktor naczelny Dziennika Ubezpieczeniowego i Miesięcznika Ubezpieczeniowego, dziennikarz i zastępca redaktora naczelnego w Gazecie Ubezpieczeniowej i dziennikarz w Gazecie Finansowej. Dwukrotnie – w latach 2006 i 2009 – uznawany za Dziennikarza Ubezpieczeniowego Roku przez kapitułę konkursu organizowanego przez Polską Izbę Ubezpieczeń.
Absolwent Instytutu Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Dziennikarstwa uczył się w ramach działalności w Stowarzyszeniu Młodych Dziennikarzy „Polis”.
Komunikat w biurze prasowym

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA jest jedną z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Klientom indywidualnym oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej, a firmom z różnych branż produkty chroniące mienie, działalność oraz finanse przedsiębiorstwa. Od wielu lat Towarzystwo jest też liderem na rynku ubezpieczeń morskich i lotniczych. TUiR WARTA należy do belgijskiej Grupy KBC, jednej z trzech czołowych instytucji bankowo-ubezpieczeniowych w Europie Centralnej i Wschodniej.

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. powstało w 1995 r. Jego głównym akcjonariuszem jest TUiR WARTA. Towarzystwo oferuje indywidualne i grupowe ubezpieczenia na życie. Większość z nich łączy ochronę życia i zdrowia z możliwością inwestowania w oferowane przez WARTĘ fundusze. TUnŻ WARTA ma również szeroką ofertę ubezpieczeń typu bancassurance.

Grupa KBC jest aktywna na rynku bankowości, ubezpieczeń i usług wealth management. Jest jedną z najlepszych instytucji bankowo-ubezpieczeniowych w Belgii, zajmuje czołową pozycję w Europie Centralnej i Wschodniej. Ponadto, Grupa KBC ma rozbudowaną sieć obsługi klientów private banking (w ośmiu krajach). Grupa KBC jest notowana na giełdzie EURONEXT w Brukseli oraz na giełdzie w Luksemburgu (pod symbolem ‚KBC’). Zatrudnia około 60 000 osób, a z jej usług korzysta łącznie 12 milionów klientów.

TUiR WARTA S.A., ul. Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa, Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000016432, NIP: 521-04-20-047, Wysokość kapitału zakładowego: 109 476 570,00 zł, opłacony w całości
TUnŻ WARTA S.A., ul. Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa, Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000006420, NIP: 951-10-03-932, Wysokość kapitału zakładowego: 109 208 700,00 zł, opłacony w całości

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.