PanMedia Western planuje F&F przed pierwszym dzwonkiem – Portal PR - 24PR
PanMedia Western planuje F&F przed pierwszym dzwonkiem

02.08.2011 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Dom mediowy PanMedia Western zakupił media i zaplanował najnowszą kampanię należącej do sieci Tesco marki odzieżowej F&F. Tym razem w związku z akcją handlową „Powrót do szkoły” będzie wspierany nowy subbrand F&F  – F&F Kids oraz linia Basic Kids. Reklamy ubrań dla dzieci i nastolatków znajdą się na nośnikach outdoorowych – frontlighty 6×3 zostały rozplanowane w 5 największych aglomeracjach miejskich (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław i Aglomeracja Śląska).

Kampania internetowa obejmuje główne portale internetowe, społecznościowe (onet.pl, wp.pl, facebook.pl, fotka.pl) w tym sekcje modowe i kobiece. Promocja połączona jest z konkursem na Facebooku oraz na stronie F&F.  Nagrodami są płyty Justina Bibera, oraz wyjazdy do Legolandu.

Kreacje przygotowała czeska agencja reklamowa Communication Agency Mayak

Kampania potrwa do końca sierpnia. 

www.sugarandspicepr.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.