Zelmer otworzy fabrykę we współpracy z ComPress S.A. – Portal PR - 24PR
Zelmer otworzy fabrykę we współpracy z ComPress S.A.

29.08.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

ComPress S.A. zajmie się organizacją uroczystego otwarcia kolejnej fabryki w Polsce. Firma Zelmer powierzyła Agencji prace związane z przygotowaniem oficjalnego otwarcia nowego zakładu, wsparcie w zakresie media relations oraz doradztwo w zakresie komunikacji wewnętrznej.

Już we wrześniu agencja ComPress S.A. będzie uczestniczyła w otwarciu nowej fabryki Zelmer. ComPress S.A. posiada bogate doświadczenie w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych oraz imprez firmowych: „Od kilku lat prowadzimy organizację niestandardowych projektów – zarówno małych, średnich jak i dużych: od otwarcia fabryk, pikników, wydarzeń sportowych po różnego rodzaju konferencje. To co w naszej pracy jest najważniejsze to skupienie się na bardzo dobrej organizacji, przygotowanie scenariusza wydarzenia, przewidywanie trudności i niezaplanowanych sytuacji jakie mogą mieć miejsce w trakcie realizacji. To co nas wyróżnia to stałe doradztwo doświadczonych konsultantów przed, w trakcie i po wydarzeniu. Każdy z realizowanych przez nas projektów traktowany jest indywidualnie i posiada delegowany do jego realizacji Zespół. Takie rozwiązanie ułatwia komunikację przy prowadzonych projektach. Każde wydarzenie zawsze poddawane jest dokładnej analizie i podsumowane jest raportem, co przy eventach cyklicznych jest dla Klientów pomocnym dokumentem. Cieszymy się, że także firma Zelmer powierzyła nam organizację otwarcia swojej fabryki w Rzeszowie” – skomentowała Marta Winiarek–Miętus, Account Director w ComPress S.A.

W ramach prac Agencji ComPress S.A. w ostatnich miesiącach odbyły się wydarzenia takie jak: Bieg Powstania Warszawskiego, otwarcie fabryki firmy Husqvarna w Mielcu, Mistrzostwa Świata w Short Track, Jubileusz 90-lecia Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego, Bieg Konstytucji 3-go Maja oraz liczne szkolenia, seminaria oraz konferencje prasowe.

„Do przygotowania scenariusza uroczystości otwarcia fabryki i czuwania nad jej prawidłowym przebiegiem wybraliśmy agencję ComPress S.A., ponieważ stawiamy na rzetelność i dobrą organizację pracy, skuteczne działanie i najwyższą jakość usług. Zależy nam, aby otwarcie fabryki w Rogoźnicy było znaczącym wydarzeniem, dlatego zatrudniliśmy profesjonalistów” – powiedziała Agnieszka Grabowska, Kierownik ds. Relacji Inwestorskich, Zelmer S.A.

Firma Zelmer jest rynkowym liderem drobnego sprzętu AGD z ponad 60-letnią tradycją i istotnym udziałem w sprzedaży na rynkach światowych. W swoim asortymencie posiada produkty najwyższej jakości. Aby dalej skutecznie rozwijać się na konkurencyjnych rynkach światowych podjęto decyzję o budowie nowej fabryki w Rogoźnicy na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro Park Mielec. Nowo otwarty zakład ma być jednym z najnowocześniejszych w Europie.

ComPress S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.