„Podniebny” konkurs z Orange IMAX – Portal PR - 24PR
„Podniebny” konkurs z Orange IMAX

13.09.2011 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Tablica interaktywna wraz z projektorem, atrakcyjne gry edukacyjne i pakiety książek czekają na uczniów i ich szkoły w jesiennej zabawie Orange IMAX i Muzeum Lotnictwa w Krakowie! Wielkoformatowe kina ORANGE IMAX (Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź) wraz z Partnerami zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych do udziału w wyjątkowym konkursie plastycznym! Na prace czekamy do 16 grudnia 2011 roku.

Już 16 września 2011 roku na ekrany kin Orange IMAX całej Polsce trafi fascynująca opowieść edukacyjna pt. „Legendy Przestworzy 3D”. Gigantyczne ekrany kin IMAX pozwolą widzom przeżyć ekscytującą podróż w czasie, pokazując historię lotnictwa. Inspirujący dokument pokochają zarówno dorośli, jak i dzieci!

Z okazji premiery filmu, zapraszamy szkoły do udziału w wyjątkowym konkursie plastycznym. Zadaniem uczestników będzie odzwierciedlenie swoich marzeń o lataniu i … stworzenie przestrzennej makiety samolotu!

W konkursie mogą uczestniczyć zespoły uczniów (maksymalnie 35 osób) ze szkół podstawowych i gimnazjalnych wraz z nauczycielem. Z danej szkoły może zgłosić się nieograniczona ilość zespołów, ale zespół może przekazać wyłącznie jedną pracę. Nagrodzone prace zostaną wystawione na specjalnej wystawie w Muzeum Lotnictwa w Krakowie! Dodatkowo, uczestnicy „podniebnego” konkursu mają szansę zdobyć dla swojej klasy i szkoły interaktywną tablicę z projektorem, pakiety książek od Wydawnictwa MAC Edukacja, gry planszowe „Mali Powstańcy” i „Liberator” Wydawnictwa Egmont, gadżety od Boeinga, słodkie niespodzianki od Ciuciu Artist w Krakowie oraz multimedialne programy edukacyjne od Langloo.com.

Prace można nadsyłać do 16 grudnia 2011 roku na adres dowolnego kina Orange IMAX w Polsce, z dopiskiem „Samolot marzeń”. Dodatkowe informacje o konkursie i jego regulamin są dostępne na stronie cinema-city.pl/legendy/ O szczegóły konkursu można również pytać, dzwoniąc do kin Orange IMAX w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu czy Warszawie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.