AETN UK wzmacnia zespół ds. programowych – Portal PR - 24PR
AETN UK wzmacnia zespół ds. programowych

01.09.2011 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Koncern medialny AETN UK, spółka joint venture A+E Networks i BSkyB, nadawca m.in. kanałów HISTORY i Crime & Investigation Network powołała Stephena Robertsa na nowo utworzone stanowisko Head of Programme Scheduling oraz awansowała starszych rangą członków zespołu ds. programowych w dziale Commissioning, Acquisitions, Editorial & Compliance and Research.

Roberts wnosi do AETN UK bogate doświadczenie w zakresie tworzenia ramówek stacji telewizyjnych, zdobyte na rynku brytyjskim i międzynarodowym podczas pracy dla m.in. Discovery Communications Europe, The Africa Channel, Hallmark i National Geographic Channel. Roberts kieruje pracą dziesięcioosobowego zespołu zajmującego się przygotowywaniem ramówek na wszystkich kanałach i rynkach.

W dziale Robertsa pracują Lucy Chard, Programme Schedule Manager dla HISTORY™ UK, Emily Wilde, Programme Schedule Manager dla Crime & Investigation Network® UK, Poonam Patel, Programme Schedule Manager dla BIO® UK oraz Richard Pearson, Programme Scheduler dla
MILITARY HISTORY® UK.
Roberts podlega Adamowi MacDonaldowi, VP of Programming, który odpowiada za określanie wizji programowej i strategii dla portfelu kanałów dokumentalnych AETN UK, w tym HISTORY™, HISTORY™HD, Crime & Investigation Network® i Crime & Investigation Network® HD, BIO®, BIO® HD oraz MILITARY HISTORY® w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Europie Środkowowschodniej, Skandynawii, krajach Beneluksu, Afryce Subsaharyjskiej oraz na Bliskim Wschodzie.

To niezwykle ekscytująca chwila dla AETN UK – mówi Adam MacDonald, VP of Programming AETN UK Zależy nam jako firmie na rozwijaniu naszego uzdolnionego zespołu ds. programowych poprzez wprowadzanie do działalności nowych kompetencji, a także awansowanie naszych managerów ds. programowych w obrębie działu Commissioning, Acquisitions, Editorial & Compliance and Research.

Komentując te słowa, Roberts powiedział: – Z ogromną przyjemnością dołączam do tego nowego zespołu i nie mogę się doczekać, by móc współtworzyć wysokiej jakości programy i kanały AETN UK na wszystkich rynkach firmy.

Rachel Job, Co-Production & Acquisitions Manager w HISTORY i MILITARY HISTORY awansowała na Head of Acquisitions & Commissioning w HISTORY i MILITARY HISTORY. Sarah Proctor dołączyła do AETN UK jako Acquisitions and Commissioning Editor w HISTORY i MILITARY HISTORY. Proctor wcześniej pracowała w Turner Broadcasting jako Koordynator Umów Programowych.

Koulla Anastasi została awansowana z pozycji Senior Manager Programme Content na stanowisko Head of Acquisitions & Commissioning dla kanałów Crime & Investigation Network i BIO. Jinal Patel, dotychczas Senior Acquisitions Executive dla BIO, obecnie jest Acquisitions & Commissioning Senior Editor w Crime & Investigation Network i BIO.

Michelle Clarke, dotychczas Acting Revoicing Production Manager, została mianowana na Acquisitions & Commissioning Co-ordinator dla wszystkich kanałów.

Emma Beaumont, dotychczasowa Editorial & Compliance Manager, została awansowana na stanowisko Head of Editorial and Compliance. Nadzoruje tam pracę Sebriny Zeki, która niedawno przeszła do działu z Channel 4 i pracuje na stanowisku Editorial and Compliance Producer, oraz Garetha Moore’a i Dawn Griffths, Editorial and Compliance Assistants.

Na czele Zespołu ds. Badań stanęła Rosie Smyth-Tyrell, Research Manager, a w skład zespołu wchodzi Ruth Bonner, Research Executive.

AETN UK, spółka typu joint venture stworzona przez A+E Networks i BSkyB, to wiodący na rynku nadawca reprezentujący portfolio wysokiej jakości nowatorskich kanałów dokumentalnych takich jak HISTORY™, HISTORY™HD, Crime & Investigation Network® i Crime & Investigation Network® HD, BIO®, BIO® HD oraz MILITARY HISTORY®. AETN UK powstało w listopadzie 1995 roku i obecnie działa w 27 krajach – w Wielkiej Brytanii, Skandynawii, krajach Beneluksu, w Europie Środkowej i Wschodniej, Afryce Subsaharyjskiej i na Bliskim Wschodzie. Kanały z portfolio AETN UK są dostępne w ponad 60 milionach gospodarstw domowych, w 14 wersjach językowych.

AETN UK – Trade Communications Manager

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.