Aparatura analityczna pod kontrolą SENTE eSystem 3 – Portal PR - 24PR
Aparatura analityczna pod kontrolą SENTE eSystem 3

06.09.2011 Kategoria: Systemy IT. Autor: admin

Firma Shim-Pol A.M.Borzymowski, dystrybutor aparatury analitycznej, wdraża oprogramowanie firmy SENTE Systemy Informatyczne. System usprawni przepływ informacji w firmie, zarządzanie obsługą klienta, kontrolę stanów magazynowych i zautomatyzuje procesy finansowo – zarządcze spółki.

Mazowiecka spółka zajmuje się dystrybucją aparatury analitycznej i akcesoriów do badań fizyko – chemicznych. Jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce, m.in. firm Shimadzu, Phenomenex, Peak Scientific, Chromacol. Jej głównymi odbiorcami są uczelnie, instytucje państwowe i firmy prywatne. Firma oferuje również usługi instalacyjne i serwisowe.

W trakcie trzymiesięcznej analizy przedwdrożeniowej, inwestor wspólnie z dostawcą systemu ustalił szczegółowy zakres wdrożenia aplikacji SENTE eSystem 3, która będzie zarządzała m.in. obszarami: CRM, logistyki, finansów i księgowości, personelu. Z systemu będą korzystali pracownicy w siedzibie firmy w Izabelinie oraz pracownicy regionalni, dzięki dostępom zdalnym.

Oprogramowanie, poprzez możliwości prowadzenia badań i analizę wybranych procesów w firmie, takich jak ocena satysfakcji klienta, wiarygodności dostawców i efektywności handlowców, usprawni wdrożenie systemu zarządzania jakością i certyfikacji, wg norm ISO.

Aby ułatwić pracę serwisantów, inwestor wdroży witrynę internetową, która zapewni im dostęp do aktualnych danych na temat serwisowanego sprzętu i pozwoli na zdalne wykonanie prostych operacji w systemie. Z kolei moduł akcji telemarketingowych umożliwi efektywne prowadzenie kampanii promocyjnych.

Z uwagi na współpracę spółki z wieloma instytucjami, moduł CRM zostanie rozbudowany i dostosowany do specyficznych potrzeb firmy. Zakończenie projektu wdrożenia zaplanowano w pierwszym kwartale 2012 roku.

 SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o.,

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.