Dedykowane tabletom nowości od Logitech – Portal PR - 24PR
Dedykowane tabletom nowości od Logitech

15.09.2011 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Logitech prezentuje dwie nowości z linii akcesoriów dedykowanych tabletom. Premiowe produkty pozwolą użytkownikom na pełne wykorzystanie możliwości tych przenośnych urządzeń. Logitech Fold-Up Keyboard for iPad 2 ułatwi pisanie  zapewniając wygodę i szybkość wprowadzania tekstów, natomiast Logitech Joystick for iPad sprawi, że fani gier będą mogli cieszyć się precyzją, dzięki czemu tabletowe gry staną się bardziej wciągające.

Dotychczasowy sposób użytkowania tabletów, za pomocą jedynie touchapada stał się niewystarczający. Użytkownicy, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swoich urządzeń, szukają innych rozwiązań. Dwa nowe produkty Logitech usprawniają pracę
z iPadem i sprawiają, że korzystanie z tabletu będzie wygodniejsze i bardziej intuicyjne. 

Dzisiejsi użytkownicy posługują się tabletami w sposób, który wymaga więcej niż standardowych możliwości touchpadu – powiedział Azmat Ali, vicepresident działu Mobile and Tablet Products w firmie Logitech. – Niezależnie od tego, jak najczęściej wykorzystujemy nasz tablet: służbowo, do pisania notatek i e-maili, czy prywatnie, aby rozluźnić się przy ulubionej grze, nowe urządzenia pozwolą nam w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał  – dodał. 

Premierowe produkty Logitech z linii akcesoriów dedykowanych tabletom to:

Logitech Fold-Up Keyboard for iPad 2

Logitech Fold-Up Keyboard dla iPada 2 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które są w ciągłym ruchu. Pełnowymiarowa składana klawiatura łączy się z iPadem
za pomocą technologii Bluetooth. Aby rozpocząć pisanie wystarczy rozłożyć urządzenie, które od razu jest gotowe do pracy. Po zakończeniu wprowadzania tekstu złożona klawiatura automatycznie się wyłączy, dzięki czemu oszczędzamy baterię.  Logitech Fold-Up Keyboard chowa się bezpiecznie pod iPadem, natomiast po otwarciu podtrzymuje tablet pod idealnym kątem do pisania. Klawiatura ładuje się poprzez USB, więc nie trzeba się martwić o wymianę baterii.

Logitech Joystick for iPad

Logitech Joystick for iPada będzie idealnym towarzyszem dla wszystkich fanów tabletowych gier. Podczas gry z wykorzystaniem touchpada często tracimy punkty lub przegrywamy tylko dlatego, że nasz palec o milimetry minął punkt kontrolny. Joystick for iPad to urządzanie do sterowania zaprojektowane tak, aby obsługiwanie go kciukiem było łatwe i wygodne. Nowość od Logitech sprawdza się we wszystkich grach z wirtualnym joystickiem lub d-padem. Joystick for iPad mocuje się do tabletu za pomocą przyssawek, a sprężynowa konstrukcja sprawia, że po każdym ruchu kontroler szybko wraca na swoje miejsce.

Ceny i dostępność

Premiowe produkty będą dostępne na rynkach europejskich we wrześniu w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych Logitech Fold-Up Keyboard – 399,00 PLN, Logitech Joystick – 59,00 PLN. Więcej informacji na temat nowych urządzeń znajduje się na stronie internetowej www.logitech.com.

Logitech

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.