Diagram Gantta w nowej wersji oprogramowania eDokumenty – Portal PR - 24PR
Diagram Gantta w nowej wersji oprogramowania eDokumenty

07.09.2011 Kategoria: Systemy IT. Autor: admin

 W Veracomp dostępna jest nowa wersja (3.4g) oprogramowania eDokumenty – webowego systemu realizującego wymagania z zakresu obiegu dokumentów (DMS), zarządzania relacjami z klientem (CRM) oraz narzędzi informatycznych wspierających pracę sekretariatu. Najistotniejszą zmianą jest wprowadzenie możliwości wizualnego opisywania projektów w oparciu o tzw. diagram Gantta.

eDokumenty jest oprogramowaniem pozwalającym na sprawne administrowanie wszelkimi dokumentami w postaci elektronicznej w każdej firmie, dużym przedsiębiorstwie czy jednostce państwowej. Istotnym atutem eDokumenty jest interoperacyjność – system działa zarówno na platformie Windows, jak i Linux. Jest też łatwy w obsłudze – m.in. za sprawą intuicyjnego interfejsu czy realizacji zadań w oknie przeglądarki internetowej.

W udostępnionej właśnie wersji 3.4g użytkownicy programu eDokumenty otrzymali wiele udoskonaleń i nowe, użyteczne narzędzia, wśród których najważniejszym jest możliwość prowadzenia i zarządzania złożonymi projektami w formie diagramu Gantta. Zastosowanie wykresów Gantta oznacza wizualne i tym samym przejrzyste przeglądanie i opisywanie realizowanych zadań poprzez dostępne opcje, m.in. podział całego projektu na mniejsze i ich czasowe rozplanowanie, dodawanie kolejnych zadań i ustalanie zależności między nimi, oznaczanie poszczególnych projektów różnymi kolorami.

Ponadto najnowsza wersja eDokumenty zawiera dodatkowe usprawnienia, m.in.:

– rozszerzono możliwości modułu serwisowego,

– dodano mechanizm importu rzeczowego wykazu akt (RWA) z pliku csv, wbudowane w system są również JRWA z nowej instrukcji kancelaryjnej,

– dodano nowe akcje do workflow, pozwalające np. na wysłanie emaila z użyciem szablonu,

– udostępniono możliwość nadawania uprawniania w dokumencie do grupy,

– rozszerzono funkcje API (m.in. poprzez możliwość autentykacji za pomocą GET),

– dodano możliwość wysyłania załączników do mailingu,

– udostępniono eksplorator plików dla kartotek klientów.

By skorzystać z nowych możliwości wersji 3.4g programu eDokumenty, dotychczasowi użytkownicy muszą dokonać jego aktualizacji. Natomiast nowi użytkownicy zainteresowani zakupem i wdrożeniem systemu eDokumenty, zaproszeni są do kontaktu z przedstawicielami handlowymi wyłącznego dystrybutora – Veracomp SA. Informacje o firmie BetaSoft Sp. z o.o.

BetaSoft Sp. z o.o. to producent oprogramowania specjalizujący się w tworzeniu aplikacji dla przedsiębiorstw. W swoich produktach koncentruje się na organizacji obiegu informacji, lepszym wykorzystaniu potencjału pracowników i umożliwieniu dostępu do zasobów informacyjnych firmy z dowolnego zakątka świata z zachowaniem najostrzejszych standardów bezpieczeństwa. Systemy BetaSoft usprawniają zarządzanie przedsiębiorstwem, a poprzez odpowiedni dobór technologii pozwalają na ich wdrożenie w każdej wielkości firmie. Więcej informacji na stronach: www.betasoft.pl

oraz www.edokumenty.eu.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.