Gedeon Richter z agencją kreatywną SoInteractive. – Portal PR - 24PR
Gedeon Richter z agencją kreatywną SoInteractive.

10.09.2011 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Agencję wybrano w przetargu, do którego zaproszono 5 firm z branży reklamowej. SoInteractive stworzy animowany film korporacyjny przedstawiający historię firmy Gedeon Richter na świecie. Film będzie jednym z elementów uświetniających 110 rocznicę powstania koncernu.

Data realizacji to październik br.

Gedeon Richter Plc. jest głównym producentem farmaceutyków na Węgrzech. Korzystając z rozbudowanej sieci sprzedaży firma dostarcza produkty do niemal stu krajów na świecie łącząc z sukcesem stuletnią tradycję z doświadczeniem. Od roku 2002 polska Polfa Grodzisk jest częścią węgierskiego koncernu. Gedeon Richter prowadzi działania w zakresie badań innowacyjnych nad rozwojem leków, wdrażając nowe rozwiązania i realizując kolejne inwestycje.

SoInteractive Sp. z o.o. to agencja kreatywna. Budujemy komunikację marketingową, która koncentruje się wokół cyfrowych środków przekazu. Obsługujemy naszych klientów całościowo. Jesteśmy doświadczeni, mamy szerokie kompetencje i imponujące zaplecze technologiczne (Studio SoInteractive). Na rynku od 2008 roku, obecnie nasz zespół pracuje w Krakowie i Monachium.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.