Grupa Lew z Pegasus PR – Portal PR - 24PR
Grupa Lew z Pegasus PR

20.09.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

We wrześniu firma Pegasus Public Relations rozpoczęła współpracę z Grupą LEW – operatorem sieci sprzedaży elektronicznej. W ramach działań agencja zajmuje się planowaniem oraz wdrożeniem strategii komunikacyjnej, współtworzeniem wizerunku firmy oraz relacjami z mediami. Agencja Pegasus Public Relations została wybrana na podstawie rekomendacji i dotychczasowego doświadczenia.

Grupa LEW istnieje od 1991. Pod marką Dobry Punkt oferuje terminale płatnicze wraz z kompleksową ofertą elektronicznych usług i rozwiązań sprzedażowych, takich jak: płatności rachunków, doładowania Pre-Paid, programy lojalnościowe czy płatności kartą. Więcej o ofercie na: www.dobrypunkt.pl.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Pegasus Public Relations ponieważ tak jak Grupa LEW jest to firma ze stabilną pozycją rynkową i wieloletnim doświadczeniem. Doceniamy ich wiedzę i profesjonalizm oraz doskonałą znajomość mediów. To agencja, która nie tylko zna rynek, ale rozumie również potrzeby swoich klientów – mówi Andrzej Basiak, prezes Grupy Lew.

Pegasus Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.