Jakub Ćwiek „Blogerem na Banoi” – Portal PR - 24PR
Jakub Ćwiek „Blogerem na Banoi”

01.09.2011 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Popularny pisarz fantasy i gore zacznie promować grę polskiego studia Dead Island
W dniu dzisiejszym firma Techalnd ujawniła, że przy promocji swojego najnowszego tytuły Dead Island, będzie silnie współpracować z Jakubem Ćwiekiem.

„Jakub to doskonały pisarz, który jest bardzo kreatywny i z którym mieliśmy już okazję współpracować. Zaproponowaliśmy mu, czy nie chciałby objąć rolę „Blogera na wsypie Banoi”, kilka dni przed premierą Dead Island. Kuba będzie na żywo opowiadał co się dzieje na wyspie, dzięki czemu zainteresowane osoby mogą śledzić nie tylko jego poczynania, ale również życie i przygody osób na Banoi, jeszcze przed wydarzeniami, z gry. Całą akcję przeprowadzamy razem z firmą Acer, która jest w Polsce oficjalnym partnerem technologicznym. Mamy nadzieję, że pomysł się spodoba i rzesze fanów zasypią Kubę pytaniami odnośnie co się dzieje na Banoi” – tłumaczy Tomasz Gawlikowski z firmy Techland.

Dla najbardziej wytrwałych firm Techland przygotowała atrakcyjne nagrody, w postaci Monitora Acer Serii G oraz oficjalnych gadżetów Dead Island.

Cała akcje zaczyna się w dniu jutrzejszym i trwać będzie, aż do dnia premiery Dead Island w Polsce, to jest do 09.09.11.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy jutro na stronę www.deadislandgame.pl, na profil Facebookowy Dead Island Polska oraz profil Jakuba Ćwieka.

Dead Island to terror, przemoc i wszechogarniające szaleństwo. Na tropikalnej wyspie Banoi, która była wakacyjnym rajem, dochodzi do zombie apokalipsy, która zamienia ludzi w krwiożercze bestie. Jedyną szansą dla pozostałych przy życiu, jest brutalna walka o przetrwanie i znalezienie sposobu na ucieczkę z wyspy śmierci

Dead Island™ będzie wydany jeszcze w tym roku na całym świecie, na PC oraz konsole PlayStation®3 i Xbox 360.

Oficjalna strona gry: http://www.deadislandgame.pl
Techland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.