Jesień zza krat – mocny trend sezonu w najnowszej kolekcji Gatty – Portal PR - 24PR
Jesień zza krat – mocny trend sezonu w najnowszej kolekcji Gatty

01.09.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

„Jeszcze nigdy za kratami nie było tyle wolności” – wznosi okrzyk polska redakcja magazynu „Elle” we wrześniowym numerze. Krata bowiem będzie jednym z mocniejszych trendów w tym sezonie. Jej miłośnicy udowadniają, że może być wszędzie: na płaszczu, kapeluszu czy rajstopach. Te ostatnie znajdziecie w kolekcji Gatta Galeria Fantasia.

Wzór kraty jest dobry dla każdego. Dla szalonych dziewczyn w stylu grunge i eleganckich, rozważnych kobiet. Może być klasyczny – z dominacją czerwieni, albo bardziej stonowany w szarościach. Krata, która w modzie jest od zawsze, teraz zaskakuje nas swoją świeżością i nową odsłoną. Także polska marka Gatta, która zawsze nadąża za światowymi trendami, proponuje nam kratę. Tym razem na rajstopach w kolekcji Galeria Fantasia.

„Cała kolekcja Galeria Fantasia na jesień i zimę obfituje w różnorakie wzory i ciekawe motywy. Każda kobieta znajdzie w niej coś dla siebie: zarówno modne fashionistki – miłośniczki geometrycznych wzorów czy ostrych kształtów, jak wielbicielki klasyki, które wolą florystyczne elementy albo grube męskie sploty” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.

Propozycja Gatty to nie jest klasyczna, szkocka krata. W kolekcji nie pojawia się bowiem kolor czerwony czy zielony. Są za to delikatne szarości. Dzięki temu rajstopy z Galerii Fantasia są bardzo uniwersalne, delikatne i zmysłowe. Wzór na rajstopach pozostaje jednak duży i widoczny. W jesiennej odsłonie znajdziemy także wariacje na temat kraty. Szare rajstopy od Gatty zdobione są bowiem wzorem, który sprawia wrażenie namalowanego pędzlem. Ten oryginalny motyw z pewnością przyciągnie uwagę i nada całej stylizacji niepowtarzalnego wyglądu.

Krata to wzór niemal obowiązkowy każdej zimy. Trochę świąteczny i zawsze bardzo przytulny. W kolekcji Gatty pojawia się jednak nowoczesna i oryginalna odmiana tego motywu. Rajstopy z Galerii Fantasia są doskonałym dodatkiem na nadchodzący sezon, który musi się pojawić w każdej kobiecej szafie.

Firma FERAX

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.