Pudrowy romans Joanny Krupy – Portal PR - 24PR
Pudrowy romans Joanny Krupy

01.09.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Joanna Krupa na oficjalne spotkanie z Jolantą Kwaśniewską, które odbyło się 30 sierpnia, wybrała elegancki komplet od Natalii Jaroszewskiej. Tym co, obok tematu spotkania zwracało największą uwagę wszystkich obecnych był strój Joanny Krupy.

Joanna Krupa stosownie do okazji, zdecydowała się na klasyczny „pudełkowy” żakiet i krótką spódnicę, z jedwabnej tkaniny boucle w czarno-pastelowej kolorystyce. Detale w postaci ręcznie wydzieranego jedwabnego szyfonu w wykończeniach przełamują oficjalny i klasyczny charakter stroju. Pierwsze projekty w stylu zbuntowanej klasyki Natalia Jaroszewska stworzyła w kolekcji „Pudrowy Romans” i cieszą się niesłabnącym powodzeniem.
Joanna Krupa i Jolanta Kwaśniewska spotkały się, aby omówić wspólne akcje charytatywne. Była prezydentowa zadeklarowała również poparcie dla modelki w walce o prawa zwierząt. Obie panie są zagorzałymi przeciwniczkami noszenia naturalnych futer.

Więcej informacji o kolekcji „Pudrowy Romans”
W kolekcji „Pudrowy Romans” Natalia Jaroszewska zaproponowała zwiewne sukienki, delikatne falbanki i koronki, wszystko w pastelowych kolorach. Projektantka postawiła na długość mini – w kolekcji obecne są krótkie, seksowne sukienki oraz ręcznie wykańczane żakiety, które swoją stylistyką nawiązują do klasycznych projektów Coco Chanel. Pojawia się także długa do ziemi, tiulowa suknia ślubna. Całość choć bardzo kobieca i zmysłowa, to jednak lekko rockowa i zadziorna.

Informacje o Natalii Jaroszewskiej:
Natalia Jaroszewska to znana polska projektantka, absolwentka Wydziału Projektowania Ubioru na łódzkiej ASP. Magazyn „Elle” i „Exklusiv” przyznały jej dwukrotnie tytuł Najlepszego Projektanta Roku. Klientkami Natalii Jaroszewskiej są znane polskie osobistości m.in.: Daria Widawska, Anna Czartoryska czy Agnieszka Popielewicz. Do grona jej stałych klientek należą kobiety ze świata biznesu, ceniące indywidualne i profesjonalne podejście, a także znajomość trendów. Jej styl określany jest jako „200% kobiecości”, a projekty zawsze wzbudzają wielkie zainteresowanie zarówno wśród gwiazd, jak i mediów. Natalia Jaroszewska projektuje także suknie ślubne, biżuterię i torebki. Jest także malarką, a jej freski zdobią warszawskie atelier projektantki.
Więcej informacji o Natalii Jaroszewskiej na www.jaroszewska.eu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.