Słuchawki z izolacją hałasu zaprojektowane specjalnie dla kobiet kochających muzykę – Portal PR - 24PR
Słuchawki z izolacją hałasu zaprojektowane specjalnie dla kobiet kochających muzykę

15.09.2011 Kategoria: Gadżety. Autor: admin

Altec Lansing, innowator w dziedzinie audio wprowadził nową serię dousznych słuchawek Bliss z izolacją hałasu. Słuchawki przeznaczone specjalnie dla kobiet, stanowią uzupełnienie ich indywidualnego stylu. Pięknie zaprojektowane trzy różne modele słuchawek – Platinum Bliss, Gold Bliss i Silver Bliss – są wyraźnie mniejsze, aby mogły bardziej dopasować się do niewielkich damskich uszu, a przy tym zapewniają wyjątkową jakość dźwięku. Seria Bliss oferuje stylowe kolory oraz biżuteryjne akcenty odwołujące się do kobiecego wyczucia mody. Podczas dojazdu do pracy, czy powrotu do domu, słuchawki Altec Lansing z serii Bliss oferują niepowtarzalny styl, świetny dźwięk i komfort użytkowania podróżujących paniom.  

– Większość słuchawek dla kobiet obecnych na rynku jest tylko zmienioną kolorystycznie wersją męskich słuchawek, które są zbyt duże i niewygodne dla ucha kobiety – tłumaczy Raleigh Wilson, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Altec Lansing. – Nowe słuchawki Altec Lansing z linii Bliss zaprojektowane są specjalnie dla mniejszych uszu i zapewniają jednocześnie naszą słynną jakość dźwięku. Seria Bliss obejmuje trzy modele w dziewięciu kolorach do wyboru dla kobiet o zróżnicowanych indywidualnych gustach – dodaje.

Trzy style serii słuchawek Altec Lansing Bliss

Słuchawki Altec Lansing z serii Bliss gwarantują istotne dla kobiet: dobrą jakość dźwięku, dopasowanie i styl. Linia słuchawek Bliss skonstruowana została z węższych i mniejszych końcówek dousznych, po to by były delikatniejsze i zabezpieczały kobiece ucho. Pomimo subtelnej konstrukcji dostarczają świetnej jakości dźwięk, mocne basy i czyste wysokie tony. Dla zwiększenia komfortu, każdy zestaw słuchawek zawiera wybór wkładek dousznych w różnym rozmiarze, aby każda z użytkowniczek mogła dostosować odpowiednie dla siebie.  

Słuchawki Platinum Bliss to praktyczny, ale stylowy gadżet przeznaczony dla kobiet poszukujących subtelnego i jednocześnie luksusowego produktu, który odzwierciedlałby ich gust i styl życia. Użytkowniczki tych słuchawek cieszyć się będą krystalicznie czystym  dźwiękiem, żywymi wysokimi tonami, a także mocnym, ale nieprzytłaczającym basem oraz stylizacją z diamentowym szlifem. Ten model słuchawek dostępny w trzech atrakcyjnych kolorach: aqua, czarnym i różowym, wygląda tak samo dobrze, jak dobrego dostarcza brzmienia. Stanowiące przykład funkcjonalnej mody, słuchawki mają przewody oplecione tkaniną, co zapobiega plątaniu się przewodów. Zestaw słuchawkowy Platinum Bliss zawiera też miękki futerał, który chroni słuchawki i umożliwia ich przenoszenie, a dodatkowe cztery pary wkładek dousznych pozwalają na idealne dopasowanie do ucha.

Dla pań, które wierzą w błyszczące akcesoria, Altec Lansing stworzył słuchawki Gold Bliss, które cechują czarujące jubilerskie aspekty obudowy w blado liliowym, fioletowym i różowym kolorze. Seria Gold jest idealna dla kobiet z wyraźnym poczuciem stylu i o wyrafinowanym guście, które chcą żeby ich akcesoria współgrały z całą gamą strojów. Akustykę serii Gold cechuje żywy i czysty dźwięk, szczególnie idealny do słuchania utworów wokalnych. Słuchawki Silver Bliss posiadają doskonale wyważony dźwięk i elegancki design w kolorze współczesnego złota, turkusowym i czerwonym. To wszystko oraz przystępna cena czyni słuchawki Silver absolutnym must-have modnej miłośniczki muzyki, która chce się wyraźnie określić.

 www.kontel.pl 

Altec Lansing

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.