Smart PR poprowadzi kampanię dla Kraków PR – Portal PR - 24PR
Smart PR poprowadzi kampanię dla Kraków PR

13.09.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Z początkiem września krakowska agencja Smart PR wystartowała z działaniami promującymi Stowarzyszenie Kraków PR w internetowych mediach społecznościowych. Smart PR włączyło się do współpracy ze Stowarzyszeniem pro publico bono.

Smart PR w ramach współpracy zaoferowało opracowanie i wdrożenie strategii działań promocyjnych Stowarzyszenia w portalach społecznościowych, z głównym naciskiem na Facebook. Nowy partner będzie także wspierał Kraków PR w organizacji cyklicznych spotkań tematycznych z profesjonalistami oraz w nagłaśnianiu ich w mediach elektronicznych.

Głównym celem działań Smart PR będzie pozyskanie nowych członków indywidualnych dla Kraków PR, zarówno doświadczonych pracowników agencji public relations, działów PR i marketingu, dziennikarzy, jak i studentów, stażystów, osoby podejmujące pierwsze kroki w branży.

Kraków PR to niezależna organizacja, mająca na celu integrację krakowskiego środowiska PR-owców. Misją Stowarzyszenia jest także edukacja młodych adeptów public relations oraz doradztwo w zakresie PR instytucjom pożytku publicznego, których budżet nie wystarcza na prowadzenie działań wizerunkowych. Partnerami organizacji są także: Hotel Kossak, Film Slate Studio, Malopolskatv.pl, portal Proto.pl, Instytut Monitorowania Mediów, Grupa AdWeb, Omni Pro.

Więcej na stronie www.krakowpr.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.