United PR dla Rzetelnej Firmy – Portal PR - 24PR
United PR dla Rzetelnej Firmy

01.09.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja United PR rozpoczęła współpracę z Rzetelną Firmą Sp. z o.o. W ramach zobowiązań kontraktowych agencja będzie odpowiedzialna m.in. za komunikację zewnętrzną programu Rzetelna Firma, a w szczególności za relacje z mediami, pozycjonowanie ekspertów oraz e-PR.

Rzetelna Firma to program Krajowego Rejestru Długów, który promuje uczciwość płatniczą i pomaga przedsiębiorcom w walce z zatorami płatniczymi. Podstawowym warunkiem kwalifikującym firmę do udziału w programie jest jej weryfikacja w Krajowym Rejestrze Długów i sprawdzenie, czy nie figuruje w nim jako dłużnik. Za działania komunikacyjne z ramienia agencji odpowiada Krzysztof Węgier, natomiast po stronie klienta – Katarzyna Wawrzycka. United PR rozpoczęła współpracę z Rzetelną Firmą Sp. z o.o. w wyniku przeglądu ofert. Umowa została podpisana na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.