Wolontariat 2011 po raz drugi – Portal PR - 24PR
Wolontariat 2011 po raz drugi

16.09.2011 Kategoria: Kampania. Autor: admin

We wszystkich Państwach Członkowskich Unii Europejskiej trwają obchody Europejskiego Roku Wolontariatu 2011. W Polsce koordynatorem przedsięwzięcia jest Departament Pożytku Publicznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej. 19 września br. rusza druga polska odsłona kampanii.

 Hasło kampanii – „Nigdy nie jest za późno, by spełniać marzenia. Teraz też możesz pomagać! Zostań wolontariuszem, zmieniaj siebie i świat” oddaje ideę wolontariatu. Każdy, kto w dzieciństwie marzył o tym by zostać nauczycielem, weterynarzem, czy aktorem wciąż ma szansę zrealizować te marzenia. Takie możliwości daje wolontariat, bo pomagać innym można na wiele sposobów, realizując jednocześnie swoje pasje.

Podobnie jak w pierwszej odsłonie kampanii, prowadzone działania promocyjne obejmą kampanię outdoorową. We wszystkich miastach wojewódzkich pojawią się billboardy, a plakaty promujące akcję można będzie zobaczyć w warszawskich środkach transportu publicznego. Spot kampanii emitowany będzie w telewizji. Prowadzone będą również działania w internecie.

Za przygotowanie i realizację kampanii ERW 2011 odpowiada Fabryka Komunikacji Społecznej. Więcej informacji na stronie www.erw2011.gov.pl

Organizatorzy:

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Departament Pożytku Publicznego

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.