Zmiany w wyposażeniu Range Rovera Vogue i Autobiography na rok modelowy 2012 – Portal PR - 24PR
Zmiany w wyposażeniu Range Rovera Vogue i Autobiography na rok modelowy 2012

02.09.2011 Kategoria: MOTO. Autor: admin

Range Rover umacnia swoją pozycję na świecie, czego dowodem jest udoskonalenie najbardziej luksusowego SUV-a. Wprowadzenie wielu zmian i ulepszeń, w tym nowe pakiety opcji dla Vogue i Autobiography, czyni Range Rovera jeszcze bardziej stylowym samochodem dla wymagających kierowców.

„Range Rover po raz kolejny utwierdza nas w przekonaniu, że jest połączeniem najbardziej luksusowego SUV-a z autem terenowym o nieprzeciętnych zdolnościach offroadowych, który zapewnia komfort i przyjemność z podróży. Nowe elementy wyposażenia i dodatkowe pakiety opcji sprawiają, że Range Rover jest wyjątkową propozycją samochodu na 2012 rok” – mówi Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover

Udoskonalona edycja Range Rovera Vogue oferuje nowe pakiety opcji Vogue Silver i Vogue Black, a wybór konkretneej opcji będzie podkreślony specjalną plakietką na tylnej klapie. Vogue Silver i Vogue Black będą wyposażone w wysokiej jakości system Audio Harman Kardon o mocy 1200 W. Samochody otrzymują także nowe podgrzewane i chłodzone fotele dla kierowcy i pasażerów. System Dual View, który pozwala na wyświetlanie dwóch niezależnych obrazów na jednym ekranie, dzięki temu kierowca może np. korzystać z nawigacji, a pasażer oglądać video.

Natomiast Range Rover Autobiography otrzymał trzy nowe ekskluzywne pakiety opcji – Prestige, Dynamic i Technology – które można zamówić indywidualnie lub w połączeniu, tak aby zaoferować klientom Range Rovera pełen komfort wyboru. Pakiet Prestige zawiera rozszerzoną gamę kolorów Autobiography, w tym tapicerkę w kolorze Grand Black, a także rozkładane tylne siedzenia. Klienci decydujący się na Pakiet Dynamic otrzymają 20-calowe chromowane felgi aluminiowe, podczas gdy Pakiet Technology oferuje potężny system Audio.
Range Rover Voque oraz Autobiography z nowymi pakietami opcji dostępne będą w Polsce na początku 2012 roku.

www.landrover.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.