Awans w TBWA \ TEQUILA – Portal PR - 24PR
Awans w TBWA \ TEQUILA

17.10.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Katarzyna Podlaszewska awansowała na stanowisko Senior Digital Account Managera i będzie odpowiadała za rozwój obszaru digital w strukturze agencji kreatywnej TBWA \ TEQUILA.

Powołanie nowego stanowiska w strukturze firmy to konsekwencja strategii digitalizacji agencji, zapoczątkowanej przez Christiana Lainera, prezesa TBWA \ GROUP POLAND. Jej celem jest zwiększenie udziału przychodów wygenerowanych w ramach działu digital.

Do obowiązków Podlaszewskiej będzie należało przede wszystkim koordynowanie projektów z zakresu technologii cyfrowych i współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za tego typu działania w dziale strategii, kreacji i produkcji. Wyzwaniem postawionym przed Podlaszewską jest również wprowadzanie nowych standardów pracy przy realizowanych projektach oraz rozszerzanie kompetencji digitalowych pracowników w całym dziale obsługi klienta.

Obecnie większość projektów realizowanych przez agencję TBWA \ TEQUILA wymaga zaangażowania pracowników działu digital, najczęściej już na etapie briefowania
i konstruowania strategii. Kasia doskonale radzi sobie zarówno w roli zarządzającej zespołem, jak i osoby, która usprawnia współpracę między wszystkimi działami agencji. Realizując kampanie zintegrowane, w których media cyfrowe coraz częściej stanowią główną oś komunikacji, niezbędna staje się troska o to, aby wszyscy uczestnicy procesu dysponowali odpowiednimi kompetencjami, umożliwiającymi realizację projektów na najwyższym poziomie – powiedziała Alena Suszycka, dyrektor zarządzająca TBWA \ TEQUILA.

Podlaszewska jest związana z agencją od ponad czterech lat i od samego początku zajmuje się projektami interaktywnymi, realizowanymi m.in. dla NIVEA, Kraft (Maxwell House), Unilever (Lipton, AXE), Wyborowa S.A. (Chivas) i Wrigley.

Informacje o TBWA \ TEQUILA
TBWA \ TEQUILA – na rynku od 1997 roku; zatrudnia 90 pracowników. Kreatywna agencja sieciowa działająca w oparciu o metodologię Disruption & Media Arts. Jedna z najczęściej nagradzanych agencji w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne nagrody w takich konkursach jak: Effie, KTR, Boomerang, Golden Arrow, Złote Orły, Kreatura. Kluczowi klienci TBWA \ TEQUILA to m.in. AXA Direct, Henkel, Kompania Piwowarska S.A., Kraft Foods, Manufaktura, Michelin, Nissan, Unilever Polska, Wyborowa S.A.

TBWA\PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.