Bezkompromisowe ogrodzenie – Portal PR - 24PR
Bezkompromisowe ogrodzenie

03.10.2011 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Wybierając ogrodzenie powinniśmy zastanowić się nad rolą, jaką ma pełnić. Dziś nie tylko wytycza linię naszej posesji. Coraz częściej chcemy, aby było ozdobą domu lub podporą dla roślin. Jakie rozwiązanie pogodzi nasze wszystkie oczekiwania?

Jednym z najbardziej estetycznych rozwiązań, które zapewnią jednocześnie funkcjonalność i bezpieczeństwo są ogrodzenia systemowe Legi.

System Legi R-Fit to model słupka, który w połączeniu z ozdobnymi kratami idealnie nadaje się do grodzenia domków jednorodzinnych. W zależności od tego czy chcemy zaakcentować linię naszej działki, czy też bardziej chronić swoja prywatność, mamy do wyboru wysokość paneli od 63 do 243 cm. Nie ma potrzeby inwestować w betonowy mur, gdy chcemy zasłonić widok na naszą działkę. Zieleń wygląda zdecydowanie atrakcyjniej wokół domu. Ażurowe kraty stanowią dobrą podporę dla pnących roślin.

Kolorystyka również ma znaczenie. Legi oferuje ogrodzenia w pełnej palecie kolorów RAL dając możliwość dopasowania ich do barwy dachówki, okien lub elewacji.

Niekiedy ukształtowanie terenu wymaga od nas dużej elastyczności. Gdy mamy do czynienia z jednostajną zmianą nachylenia, możemy wykorzystać kraty skośne. Natomiast jeśli występują pojedyńcze nierówności montujemy panele uskokowo. W ten sposób łatwo dostosujemy ogrodzenie do wzniesień oraz skarp.

Łatwy montaż

Ze względu na kapę systemową mocowaną od góry, montaż ogrodzenia jest nawet 20 razy szybszy niż w przypadku tradycyjnych systemów instalowanych na tak zwaną „obejmę”. R-Fit charakteryzuje się niewidocznym połączeniem krat na słupku. Wystające elementy oraz śruby zostały ukryte, dzięki czemu ogrodzenie jest estetyczne oraz bezpieczne dla dzieci.

Kompromis nie wchodzi już w grę. Systemy ogrodzeniowe oferowane przez Legi łączą w sobie cechy elegancji i funkcjonalności i trwałości. Bez problemu dopasujemy je do naszych oczekiwań oraz otoczenia.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.