Doda w biżuterii diva – Portal PR - 24PR
Doda w biżuterii diva

13.10.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Dorota „Doda” Rabczewska podczas urodzin magazynu Party pokazała się w odważnej stylizacji, przygotowanej specjalnie dla niej przez topową modową blogerkę Julię Kuczyńską „Maffashion”. Na palcu polskiej celebrytki znalazł się pierścionek z wiosennej kolekcji biżuterii diva.

Podczas imprezy urodzinowej magazynu Party Doda wzbudziła zachwyt modną i odważną stylizacją, którą przygotowała dla niej najbardziej polska blogerka modowa – Maffashion. Pikanterii wieczoru dodał fakt, że znana polska celebrantka po raz pierwszy pokazała się z nowym partnerem.

Stylizacja Dody, w najmodniejszych kolorach sezonu z modnym dodatkiem czyli jaskrawo zielonym kołnierzykiem, okazała się dużym wydarzeniem. Do stroju dobrane miała oryginalne dodatki biżuteryjne. Wzrok przykuwał efektowny pierścionek – kastet, z wiosennej kolekcji divy „Long Island”. Pierścionek na 4 palce, subtelny, ale widoczny, idealnie łączył się z całym strojem, dodając szyku i wyrazistości najgorętszej polskiej wokalistce.

Diva to różnorodna biżuteria na każdy dzień i dla każdej kobiety. To australijska marka, dla której pracują najlepsi projektanci z Londynu, Mediolanu czy Paryża, współpracujący także z sieciami sklepów: Top Shop, Bhs, Miss Selfridge i Dorothy Perkins. Dzięki temu diva kreuje trendy, pokazując najmodniejsze ozdoby sezonu. W sklepach regularnie pojawiają się nowe, modne kolekcje, które z łatwością trafiają w gusta każdego klienta. Każda kobieta może codziennie „upolować” coś dla siebie. Nowa kolekcja dostępna jest bowiem w sklepach, w niewielkich ilościach, na krótki okres czasu, co zachęca do szybkich decyzji i śledzenia nowości.

www.divapoland.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.