EMC Instytut Medyczny podpisał umowy z holenderskimi kasami chorych – Portal PR - 24PR
EMC Instytut Medyczny podpisał umowy z holenderskimi kasami chorych

02.10.2011 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: admin

EMC Instytut Medyczny we wrześniu  2011 roku podpisał umowy z  trzema holenderskimi kasami chorych: CZ, DeltaLloyd oraz OHRA, które obsługują 3,3 mln zł osób..

„Jestem bardzo zadowolony z podpisania umowy  o współpracy.  Porozumienia nie byłoby możliwe, gdyby nie wysoka jakość świadczonych przez nas usług, dobre standardy pracy i opieki medycznej” – powiedział Piotr Gerber, prezes EMC Instytut Medyczny.

Są to kolejne zagraniczne kasy chorych obsługiwane przez EMC. W lipcu 2010 roku EMC Instytut Medyczny  nawiązał współpracę z największą niemiecką Kasą Chorych AOK–Die Gesundheitskasse i Techniker Krankenkasse i jest jedynym partnerem AOK w Polsce.

AOK, TK, CZ, OHRA, DeltaLloyd  oferują opiekę medyczną swoim ubezpieczonym w ramach programu EuropaService, który zapewnia swobodny dostęp do całodobowej opieki medycznej.

Posiadając kartę ubezpieczeniową AOK TK Delta Lloyd Ohra i CZ można skorzystać z: opieki ambulatoryjnej, szpitalnej oraz z opieki przed przyjęciem oraz po wypisie ze szpitala.

EMC Instytut Medyczny, który  ma obecnie 8 szpitali i 16 przychodni, uruchomił specjalne call center dedykowane dla obcokrajowców.  Hotline: +48 71/71 17 411

W całym 2010 roku i w ciągu 6 miesięcy 2011 z usług szpitali i przychodni EMC skorzystało już blisko 1.500 zagranicznych pacjentów.

W Polsce firma realizuje opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz dla klientów ubezpieczonych w PZU, Signal Iduna, Allianz, Generali, Inter Ubezpieczenia oraz Medica Polska .

EMC Instytut Medyczny

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.