Firma Klose na targach Gastro Hotel we Wrocławiu – Portal PR - 24PR
Firma Klose na targach Gastro Hotel we Wrocławiu

17.10.2011 Kategoria: Aranżacje wnętrz. Autor: admin

W dniach 5-7 października odbyła się dolnośląska edycja targów Gastro Hotel. Dla firmy Klose była to okazją do zaprezentowania aktualnej oferty stworzonej z myślą o rynku kontraktowym. Podczas 3 dni spotkań targowych zaprezentowane zostały wybrane propozycje z bogatej gamy rozwiązań Klose Contract.

Podczas wrocławskiej edycji targów Gastro-Hotel firma Klose zaprezentowała system mebli hotelowych stworzony na bazie brył z klasycznej kolekcji Rafael. Targowa ekspozycja została tak zaprojektowana by pokazać gotową koncepcję wyposażenia wnętrza pokoju – wzorcowy pokój zaaranżowany kunsztownymi meblami z linii Rafael Contract udowadniał, że wnętrza hotelowe mogą być wyjątkowe, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne. Zaprezentowana na ekspozycji kolekcja to tylko jedna z propozycji z bogatej gamy mebli Klose Contract umożliwiających aranżację wnętrz pokoi hotelowych, klimatycznych dworków, luksusowych pensjonatów czy komfortowych ośrodków SPA.

„Targi Gastro-Hotel to doskonała okazja do zaprezentowania oferty Klose Contract szerokiemu gronu branżowych klientów. Oferowane przez nas rozwiązania to efekt ponad dziesięcioletniego doświadczenie na rynku kontraktowym – to meble stworzone z myślą o wieloletnim użytkowaniu, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, solidne i wytrzymałe, a przy niezmiennie eleganckie. Bo przecież walory użytkowe to nie wszystko… Jedynie połączenie interesującego wzornictwa, jakości i klasy wykonania pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Naszym gościom targowym serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i już teraz zapraszamy do Bydgoszczy na kolejne spotkanie w ramach targów Gastro-Hotel.” – mówi Zenon Klorek, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Kolekcji Mebli Klose.

www.klose.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.