Gadżety za pakiety – nowa akcja Inotela – Portal PR - 24PR
Gadżety za pakiety – nowa akcja Inotela

28.10.2011 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Czy Inotel zaskakuje ofertą swoich abonentów? Nowa propozycja tego wielkopolskiego operatora zdecydowanie pozwala sądzić, że tak. Teraz wykupując pakiet usług, nowi i dotychczasowi klienci dostają do wyboru – netbook, telewizor lub tablet marki Samsung.

Konkurencyjność na rynku usług telekomunikacyjnych rośnie. To dobra wiadomość dla abonentów, którzy mogą przebierać wśród coraz atrakcyjniejszych finansowo i programowo ofert. Ta, która proponowana jest przez wielkopolskiego Inotela to Trójpak Gadżet. Na czym polega?

Przy wykupie pakietu usług składającego się z telewizyjnego pakietu cyfrowego, pakietu filmowego, 100-megowego Internetu stacjonarnego, Internetu mobilnego oraz telefonu z pakietem 500 darmowych minut każdy klient – nowy i dotychczasowy – może otrzymać wybrany „gadżet” w specjalnie obniżonej, promocyjnej cenie. Zdecydować się można na komputer przenośny typu notebook – Samsung N150, telewizor – Samsung LE32D550 lub Tablet Samsung Galaxy.

A jak rozkładają się koszty abonamentu? To w sumie 199 zł/m-c, choć patrząc na niskie ceny każdego z elementów pakietu, oferta jest konkurencyjna – szczególnie że w skład tak skonfigurowanego zestawu wchodzi dodatkowy „gadżet”.

Jak podaje operator, promocja trwa od piątku 28 października 2011 roku do końca roku lub wyczerpania zapasów.

Źródło: www.inotel.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.