HTC prezentuje smartfon HTC Sensation™ – Portal PR - 24PR
HTC prezentuje smartfon HTC Sensation™

06.10.2011 Kategoria: Telefony. Autor: admin

HTC Corporation, międzynarodowa firma produkująca urządzenia mobilne, prezentuje HTC Sensation™ XL z technologią Beats Audio™.  Najnowszy smartfon jest rezultatem współpracy firm HTC i Beats rozpoczętej po zawarciu partnerstwa w sierpniu bieżącego roku. Dzięki wykorzystaniu ekranu o przekątnej 4,7 cala i specjalnej technologii optymalizacji dźwięku uzyskano przenośne urządzenie wyznaczające nowe standardy multimedialnej rozrywki. Najnowszy HTC Sensation X i zaprezentowany niedawno HTC Sensation XE stanowią rodzinę zaawansowanych smartfonów HTC z technologią Beats Audio.

HTC Sensation XL z Beats Audio dowodzi zaangażowania HTC w dostarczanie najlepszych technologii audio dostępnych w telefonie, od słuchania muzyki, przez oglądanie filmów, skończywszy na grach.” – powiedział Peter Chou, CEO w HTC Corporation. „To doskonały przykład pokazujący, dlaczego nasze partnerstwo z Beats będzie miało tak wielkie znaczenie dla klientów obecnie i w przyszłości.

HTC to niezwykły partner w pełni rozumiejący nasze pragnienie, by muzyka odtwarzana z przenośnych telefonów była możliwie jak najlepszej jakości.” –  powiedział Jimmy Iovine, Chairman of Beats by Dr. Dre.

Wzornictwo, wydajność i oszałamiający dźwięk

HTC Sensation XL wykorzystuje ekran o przekątnej 4,7 cala, płaską obudowę grubości 9,9 mm oraz technologię Beats Audio. Smartfon został stworzony
z myślą, by zapewnić najlepszą rozrywkę z niezwykłymi efektami dźwiękowymi i wizualnymi w muzyce, filmach oraz grach. Dźwięk HTC Sensation XL został specjalnie dostrojony przez Beats tak, by użytkownicy telefonu mogli słuchać muzyki w sposób zamierzony przez jej wykonawców.

Zestaw HTC Sensation XL zawiera nowe ultralekkie słuchawki urBeats™, stworzone specjalnie do współpracy z profilem audio Beats urządzenia. Wbudowany mikrofon ułatwia prowadzenie rozmów bez konieczności angażowania rąk, a panel zdalnego sterowania, umieszczony na kablu słuchawek, umożliwia użytkownikom zatrzymanie lub przewijanie utworów, a także odbieranie rozmów podczas słuchania muzyki.

Użytkownicy mogą również wysyłać do przyjaciół rekomendacje muzyczne i informacje o utworach za pomocą SMS-ów, wiadomości poczty elektronicznej lub przez Facebooka. Aby wykorzystać ulubiony utwór jako dzwonek telefonu lub sygnał powiadomienia, można użyć edytora dzwonków, a następnie ustawić utwór w profilu kontaktu znajomego. 

HTC Watch

HTC Sensation XL wykorzystuje HTC Watch – aplikację i serwis umożliwiający, w prosty i ciekawy wizualnie sposób, zakup lub wypożyczanie szerokiej gamy najnowszych filmów i programów telewizyjnych.  HTC wykorzystuje technologię progresywnego pobierania treści, która pozwala oglądać filmy bez konieczności czekania na całkowite ich załadowanie. W przypadku zakupu użytkownicy mogą oglądać wideo maksymalnie na pięciu różnych urządzeniach HTC.

Uchwyć moment

HTC Sensation XL wykorzystuje aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z szerokokątnym obiektywem o ogniskowej 28mm i przesłonie f2.2 oraz czujnikiem BSI umożliwiającym wykonywanie zdjęć w warunkach słabego oświetlenia. W trybie wideo HTC Sensation XL pozwala użytkownikom kręcić niewiarygodnie przejrzyste filmy, wyróżniające się niezwykle czystym dźwiękiem, doskonale nadające się do umieszczenia w serwisie YouTube, Facebook lub wyświetlania na ekranie telewizora.

Dostępność

HTC Sensation XL będzie dostępny w regionie EMEA oraz Azji w listopadzie. W EMEA, HTC będzie oferować limitowaną edycję zawierającą słuchawki Beats Solo.>

Beats Electronics LLC

Firma Beats Electronics, stworzona w 2006 roku, jest autorskim pomysłem legendarnego artysty i producenta Dr. Dre oraz Jimmy’ego Iovine, prezesa zarządu Interscope Geffen A&M Records. W wyniku współpracy powstał nowy typ słuchawek, zdolnych odtworzyć pełne spektrum dźwięku, jakie słyszą muzycy
i producenci w profesjonalnych studiach nagraniowych.

HTC

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.