Kobiety kochają diamenty – Portal PR - 24PR
Kobiety kochają diamenty

26.10.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

„Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety” śpiewała Marilyn Monroe w 1953 roku w filmie „Mężczyźni wolą blondynki”. Z pewnością miała rację. Aktorka doskonale wiedziała, co uszczęśliwia kobiety i sprawia, że wyglądają piękniej. Taka biżuteria, w kolekcji Silver Diamante, dostępna jest w sklepach diva.

Jedyne diamenty, jakie posiadała w swojej kolekcji cudowna Marilyn Monroe, były wprawione w wyjątkowy prezent od męża – Joe DiMaggio. Była to platynowa obrączka ślubna wysadzana 35 oszlifowanymi brylantami. Dziś jednak bardzo często gwiazdy, aktorki i celebrytki na wielkie wyjścia decyduje się na te drogocenne, błyszczące dodatki. W takiej biżuterii wszystkie kobiety wyglądają wyjątkowo, nie tylko na czerwonym dywanie. Kryształowe ozdoby dodają blasku i elegancji każdej dziewczynie. Teraz można je znaleźć także w sklepach diva.

„Diamentowe i kryształowe dodatki to klasyka w biżuterii. Ona nigdy nie wychodzi z mody. Błyszczące i mieniące się kolczyki, naszyjniki czy delikatne pierścionki doskonale pasują do każdej kobiety. Dlatego w sklepach diva zdecydowaliśmy się przygotować kryształową kolekcję Silver Diamante. Ilość oferowanych modeli i ozdób gwarantuje, że każda miłośniczka takiej biżuterii znajdzie coś dla siebie” – mówi Peter Bohn, General Director marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
W ofercie sklepów diva dostępne są kolczyki: zarówno długie wiszące, jak i małe, delikatne. Można znaleźć także wiele modeli pierścionków i obrączek: z jednym dużym oczkiem lub bogato wysadzane kryształkami, cyrkoniami. Diva oferuje również piękne, błyszczące naszyjniki, które sprawią, że każda stylizacja będzie bardziej „glamour”.
Wszystkie propozycje od divy są bardzo kobiece i eleganckie. Kryształową biżuterię można znaleźć w wydaniu klasycznym i bardziej ekstrawaganckim. Piękne dodatki ze sklepów diva na pewno sprawią, że wiele dziewczyn, tak jak Marilyn Monroe, zacznie nucić o diamentach – swoich najlepszych przyjaciołach.

www.divapoland.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.