Kolejna okładka Forbesa ze zdjęciami Żelazna Studio – Portal PR - 24PR
Kolejna okładka Forbesa ze zdjęciami Żelazna Studio

05.10.2011 Kategoria: Agencje reklamowe, media. Autor: admin

Żelazna Studio – oferujące kompleksową obsługę fotograficzną – jest autorem zdjęć do kolejnej już okładki magazynu Forbes – tym razem wydania październikowego. W numerze znalazły się fotografie Federica Amoudru, prezesa zarządu BNP Paribas Bank Polska oraz Bogusława Kotta, prezesa Banku Millennium.

Forbes – miesięcznik gospodarczy skierowany do menedżerów średniego i wyższego szczebla, biznesmenów, osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy, ale również do inwestorów poszukujących niestandardowych możliwości pomnażania kapitału za pomocą oryginalnych strategii inwestycyjnych. Magazyn dostarcza fachowych informacji o rynkach finansowych, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu, stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać zawodowe cele. Rankingi, zestawienia i raporty przygotowywane przez redakcję miesięcznika stanowią doskonałą platformę prezentowania polskiego biznesu w sposób syntetyczny i usystematyzowany. Co roku w magazynie Forbes ukazuje się ranking stu najbogatszych Polaków – prestiżowa lista, która stała się barometrem stanu polskiej gospodarki.

Ponadto, Żelazna Studio jest wykonawcą zdjęć Jana Kulczyka, zamieszczonych na okładce wrześniowego magazynu Businessman.pl.

Żelazna Studio działa od 1997 roku. Fotografowie Żelaznej Studio na stałe współpracują z prestiżowymi magazynami biznesowymi oraz life stylowymi, takimi jak: Forbes, Nowy Przemysł, Sukces, Businessman.pl, Manager, Rynek Zdrowia, Rynek Spożywczy.

Studio ma w swoim dorobku także sesje korporacyjne i reklamowe dla: British Council, Microsoft Polska, HP Polska, ING Group, Black Red White, Bank Millenium, DAIMLER CHRYSLER Polska, ENEL MED, SALANS Kancelaria Prawnicza, ASSECO Polska, ROBERT BOSCH AG, PLL Lot, PP Porty Lotnicze, Real, Makro C&C, TVN, Sygnity, Jeronimo Martins, HBO, Enterprise Investors, BRE Bank, DZ Bank Polska, Dalkia Polska, Fiat Polska, Bank Handlowy, Polskie Sieci Elektroenergetyczne Operator, Bank Ochrony Środowiska, GAZ System, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Dodatkowo, realizuje sesje zdjęciowe na zlecenie agencji PR i reklamowych.

W portfolio Żelazna Studio znajduje się również: fotografia reklamowa, modowe sesje zdjęciowe, packshoty – zdjęcia produktowe, zdjęcia do katalogów i książek, liczne reportaże oraz zdjęcia okolicznościowe z wydarzeń biznesowych i medialnych.

Więcej informacji na stronie: www.zelaznastudio.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.