Małgorzata Nęcka nowym Growth Directorem w grupie Euro RSCG Poland – Portal PR - 24PR
Małgorzata Nęcka nowym Growth Directorem w grupie Euro RSCG Poland

18.10.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Od dnia 2 listopada października 2011 Małgorzata Nęcka obejmie stanowisko Growth Directora w grupie Euro RSCG Poland, zastępując na tym stanowisku Michała Krejzę, który od 1go października przejął obowiązki Managing Directora w spółce Euro RSCG Digital.

Przez ostatnie pięć lat Małgorzata Necka należała do ścisłego kierownictwa grupy Young & Rubicam Brands jako Business Acceleration Director. Była leaderem wielu wygranych projektów agencji, z których jednym z najbardziej spektakularnych była największa kampania Polski w Europie (7 rynków, 15 miast), obejmująca zarówno kampanie ATL, BTL i eventy, jak i działania promocyjne w internecie oraz w mediach społecznościowych, a także public relations.

„Małgorzata zna strukturę naszej grupy bardzo dobrze, gdyż była związana z Euro RSCG Poland w latach 2003 – 2006. Bardzo cieszymy się z faktu, że świetni fachowcy uważają, iż obecny kształt naszej grupy daje im najlepszą możliwość do osobistego rozwoju i sprostania wyzwaniom na szalenie konkurencyjnym rynku.” – powiedział Wojciech Borowski, CEO Euro RSCG Poland.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.