Marka Adamka wchodzi do hurtowni Premium Distrybutors – Portal PR - 24PR
Marka Adamka wchodzi do hurtowni Premium Distrybutors

03.10.2011 Kategoria: Marka. Autor: admin

Producent napojów energetycznych Las Vegas Power Energy Drink, którego marki ambasadorem jest Tomasz Adamek,  zwiększa swój zasięg dystrybucji. Tomaszowska firma podpisał umowę z grupą Premium Distrybutors należącą do EuroCash. To numer jeden na polskim rynku hurtowym. Natomiast Las Vegas PED uważa się za najszybciej rozwijającą się markę energetyków. Kontrakt zawarto na czas nieokreślony. 

Ze strony Las Vegas PED umowę podpisała prezes Agata Moraczewska-Wolska, natomiast Premium Distrybutors reprezentowała Małgorzata Obrębska pełniąca funkcję dyrektora Zakupów Centralnych. 

Wkrótce wszystkie trzy produkty marki, czyli: Las Vegas PED, Coffe Vegas i Kac Vegas trafią do 74 hurtowni w całym kraju. Dynamicznie rozwijająca się marka będzie jeszcze lepiej postrzegana przez odbiorców i producentów. 

Korzyścią dla Las Vegas PED będzie zwiększenie zainteresowania ze strony odbiorcy indywidualnego, a także możliwość sprzedaży produktów do kolejnych sklepów w całym kraju.

Poza Tomaszem Adamkiem, Las Vegas sponsoruje piłkarzy: Lechii Tomaszów Mazowiecki (IV liga) i ŁKS Łódź (T-Mobile Ekstraklasa). Wspiera także gale boksu Andrzeja Gmitruka i rajdowca Grzegorza Grono.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.