Nowi badacze w Grupie IQS – Portal PR - 24PR
Nowi badacze w Grupie IQS

29.10.2011 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Zespół Grupy IQS został rozszerzony o kolejnych badaczy ilościowych i jakościowych, którzy będą wspomagać bieżącą obsługę projektów badawczych i nawiązywać współpracę z nowymi Klientami.

Wzmocnienie zespołu o kolejne, wysoko wykwalifikowane osoby ze zróżnicowanym doświadczeniem zawodowym to konsekwencja strategii rozwoju firmy oraz zapewnianie wysokiej jakości usług, spersonalizowanych do potrzeb poszczególnych Klientów” – komentuje Alina Lempa, Prezes Zarządu Spółki. Wierzę, że nowe osoby będą aktywnie wspierać nasz biznes i przyczynią się do dalszego rozwoju Grupy IQS.”

Zespoły jakościowe zasiliły dwie Katarzyny: Katarzyna Haczewska-Wierzbicka oraz Katarzyna Lusinska. Z kolei do zespołów ilościowych dołączyli w ostatnim czasie: Adam Rączkowski, Marta Openchowska oraz Piotr Kwietniewski.
Katarzyna Haczewska-Wierzbicka od 2004 roku była związana z firmą badawczą MB SMG/KRC, gdzie odpowiadała za całościowe zarządzanie projektami badawczymi od pozyskiwania klientów, poprzez dostosowanie rozwiązań badawczych, do analizy i raportowania. Kasia ma doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu wszystkich typów badań jakościowych. Prowadziła również międzynarodowe projekty badawcze, m.in. w Indiach, Czechach, Rosji i Niemczech.
Do Grupy IQS zawiodła mnie potrzeba dalszego rozwoju. Wierzę, że w firmie z tak dobrym wizerunkiem na rynku będę miała możliwość realizowania wymagających, ciekawych oraz inspirujących projektów badawczych. Jestem gotowa na nowe doświadczenia i nowe wyzwania w otoczeniu zupełnie nowych ludzi – zapowiada Kasia.
Prywatnie to aktywna mama trzech synów oraz fanka dynamicznego trybu życia. Wolny czas najchętniej spędza na wycieczkach rowerowych, przy grach planszowych lub przy ładnej biżuterii, którą sama wykonuje.
Katarzyna Lusińska to również badacz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, związana przez ostatnie osiem lat z MB SMG/KRC. Kasia posiada doświadczenie w kompleksowej obsłudze klienta oraz koordynacji badań jakościowych i ilościowych. Specjalizuje się przede wszystkim w badaniach segmentu FMCG oraz ubezpieczeń i bankowości. W Grupie IQS zamierza skoncentrować się na rozwijaniu współpracy z Klientami z silnym akcentem doradztwa strategicznego.
Adam Rączkowski to nowy członek jednego z zespołów ilościowych. Z branżą związany jest od 2006 roku. Do Grupy IQS dołączył z TNS OBOP, gdzie zajmował się projektami związanymi z telekomunikacją&it, badaniami konsumenckimi oraz projektami satysfakcji klientów/pracowników.
– Dołączenie do Grupy IQS traktuję jako ważny punkt w rozwoju zawodowym. To solidna polska marka, poparta doświadczeniem, rekomendacjami Klientów i badaczy. W skrócie: „dobre i polskie” – tłumaczy nowy Research Manager Grupy IQS.
Adam Rączkowski z wykształcenia jest socjologiem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Studiował również analizy marketingowe na SGH. Jego obszar zainteresowań to szeroko pojęta komunikacja i jej wpływ na zachowania/obyczaje szczególnie na przykładzie postaw Polaków z Kresów Wschodnich. Wolny czas zajmuje uprawianiem i promowaniem aktywnej turystyki: kajakowej, rowerowej oraz górskiej.
Do zespołu ilościowego dołączyła również Marta Openchowska. Z branżą związana jest od 4 lat. Ostatnio pracowała w TNS OBOP zajmując się kompleksową obsługą projektów, szczególnie badań satysfakcji (pracowników oraz klientów) oraz badań pracowniczych.
Marta skończyła ekonometrię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W wolnych chwilach lubi eksplorować nieznane miejsca świata, ostatnio coraz częściej Polski. A po pracy – posłuchać muzyki – w operze lub w zaciszu domowym.
Kolejna nowa osoba w Grupie IQS to Piotr Kwietniewski. Badaniami zajmuje się od 1997 roku, a doświadczenie zdobywał m.in. w agencji badawczej MB SMG/KRC oraz po stronie klienta w firmie Nutricia i Żywiec Zdrój.
Piotr z wykształcenia jest psychologiem. Prywatnie to również trener i szkoleniowiec zainteresowany coachingiem i rozwojem. W wolnych chwilach zajmuje się aktywnym sportem: w górach lub na rowerze.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.