Nowy PR Manager FM Bank – Portal PR - 24PR
Nowy PR Manager FM Bank

07.10.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W październiku do zespołu FM Banku dołączyła Iwona Polok. W nowym miejscu pracy objęła stanowisko Managera ds. PR , zastępując tym samym Cezarego Andrzejczyka.

 „Nowy PR Manager odpowiedzialny będzie za kreowanie wizerunku firmy, tworzenie i realizację strategii komunikacji, budowanie i podtrzymywanie relacji ze środowiskiem zewnętrznym oraz kontakty z mediami”– mówi Katarzyna Smolaga, Dyrektor ds. Promocji i Reklamy.

Od 2009 roku współpracowała jako dyrektor komunikacji marketingowej i PR w firmie konsultingowej Management&Consulting Group oraz MCG S.A. oraz jako PR Manager List Polska S.A.  Specjalizuje się w działaniach komunikacyjnych dla klientów z sektora ubezpieczeniowego, finansowego i usług profesjonalnych. Swoją pracę traktuje jak zainteresowanie -„PR to mój sposób na życie, codziennie pojawiają się nowe wyzwania i pomysły.”

Iwona Polok jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach kierunku politologii i komunikacji masowej oraz Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznej w Poznaniu kierunku komunikacji społecznej i dziennikarstwa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.