Pop-up Shop Agaty Wojtkiewicz w Manufakturze – Portal PR - 24PR
Pop-up Shop Agaty Wojtkiewicz w Manufakturze

19.10.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Po sukcesie pierwszego Pop-up Shopu Agaty Wojtkiewicz w łódzkiej Manufakturze, już 21 października powstanie kolejny tymczasowy showroom tendencji. Tym razem projektantka zaprezentuje w nim jesienno-zimowe trendy w modzie, a partnerzy przedsięwzięcia doradzą jaka biżuteria, obuwie i makijaż są najmodniejsze w tym sezonie. Autorem projektu architektonicznego Pop-up Shopu, jest oshi pracownia projektowa.

Druga, jesienna odsłona Pop-up Shopu doskonale wpisuje się w dwie łódzkie imprezy o międzynarodowym charakterze – Łódź Design Festiwal i Fashionphilosophy Fashion Week. Showroom Agaty Wojtkiewicz będzie bowiem funkcjonować od 21 do 30 października i na 10 dni stanie się miejscem, w którym będzie można dowiedzieć się wszystkiego o tendencjach w modzie i designie.

W Pop-up Shopie, zaprojektowanym przez oshi pracownię projektową, dostępne będą jesienno-zimowe propozycje z kolekcji Agaty Wojtkiewicz – DAY OFF, prezentowanej w ramach wiosennego Fashion Week Poland. Wśród nich znajdą się m.in. sukienki wybrane przez Beatę Sadowską, Natalię Kukulską czy Lidię Popiel, sfotografowaną na łamach magazynu „In Style”. Formuła drugiej edycji Pop-up Shopu opierać się będzie na cyklu spotkań i warsztatów, dzięki którym wszyscy klienci Manufaktury odwiedzający showroom Agaty Wojtkiewicz będą mogli poznać najnowsze jesienne trendy.

„Po kwietniowym sukcesie Pop-up Shopu, w którym prezentowałam trendy na wiosnę i lato, nadszedł czas na kolejną, tym razem jesienną odsłonę mojego showroomu. Podobnie jak ostatnio zaprosiłam do współpracy znane i cenione marki, z którymi chcę pokazać łodzianom i wszystkim gościom odwiedzającym Łódź podczas październikowych festiwali, jakie trendy będą królować na polskich ulicach w ciągu najbliższych miesięcy – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz, pomysłodawczyni i właścicielka Pop-up Shopu w Manufakturze.

Moda, nauka i styl

Przez 10 dni funkcjonowania Pop-up Shopu, wszyscy odwiedzający showroom będą mogli spotkać się ze specjalistami w zakresie mody i designu:

21 października 2011, o godz. 12.00 – Oficjalne otwarcie Pop-up Shopu

22 października, od 12.00 do 20.00 – Dzień z projektantką Agatą Wojtkiewicz – Spotkanie poświęcone jesiennym tendencjom w modzie

23 października, od 12.00 do 18.00 – Dzień z Kate&Kate – Katarzyna Rychlewska, właścicielka marki podpowie jaka biżuteria jest modna tej jesieni i z czym można ją łączyć

29 października, od 12.00 do 18.00 – Dzień z Loft37.pl – Projektantki designerskiego obuwia, niedostępnego jeszcze w Łodzi, opowiedzą w czym chodzić jesienią i zimą by być wyjątkowo modnym

Urzekający wystrój

Autorami aranżacji przestrzeni w jesiennym Pop-up Shopie Agaty Wojtkiewicz są właściciele oshi pracowni projektowej – Ola i Kajetan Hungerowie. Wiosną zaproponowali niebanalne połączenie surowego beżu z dużą ilością bieli, za co doceniło ich Elle Decoration, publikując zdjęcie Pop-up Shopu w czerwcowym numerze czasopisma. Tym razem projektanci także zaskoczą odwiedzających niebanalnym wystrojem wnętrza. Tak jak poprzednio, zgodnie z ideą sklepów tymczasowych, aranżacja będzie minimalistyczna, lecz wciąż bardzo oryginalna, tak by wyeksponować jesienno-zimowe propozycje Agaty Wojtkiewicz.

Więcej na temat kolekcji Agaty Wojtkiewicz znaleźć można na stronie www.agatawojtkiewicz.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.