Premium Yachting. Pierwszy sezon na Zatoce Gdańskiej. – Portal PR - 24PR
Premium Yachting. Pierwszy sezon na Zatoce Gdańskiej.

26.10.2011 Kategoria: Aktywność, Sport. Autor: admin

Od maja tego roku po wodach Bałtyku żeglują piękne, nowoczesne jachty z floty Premium Yachting. Są to pierwsze tego typu jednostki, przeznaczone do organizacji imprez i czarterów żeglarskich, pływające po polskich wodach. Przez aktywne pół roku oba jachty wypływały w regularne rejsy z osobami prywatnymi i firmami.
Obie jednostki to eleganckie jachty żaglowe z francuskiej stoczni Janneau, które dla klientów Premium Yachting wybrał mistrz olimpijski, Mateusz Kusznierewicz. Do Gdańskiej Mariny przybyły na początku maja. Od tego czasu Atlanta i Atena wypływały na zatokę ponad 50 razy, goszcząc we wszystkich najpiękniejszych marinach Pomorza. Brały też udział w najważniejszych imprezach organizowanych na wybrzeżu w tym sezonie: Baltic Sail Gdańsk, Europejskich Dniach Morza, regatach O Puchar Mariny Gdańskiej, Chałupy Patrol czy Paribas Open, dowiozły też gości na inauguracyjny mecz Polska – Niemcy rozgrywany we wrześniu w PGE Arenie.

Przez kilka miesięcy załoga Premium Yachting realizowała zarówno krótkie, kilkugodzinne pływania dla Klientów prywatnych m.in. rejsy weselne czy sesje zdjęciowe dla znanych magazynów, jak dłuższe rejsy i regaty firmowe. Największą popularnością cieszyły się jednodniowe regaty na trasie między Gdańskiem, a nową mariną w Sopocie, połączone z rejsem po Motławie. Na stronie internetowej można wybrać jeden z proponowanych przez organizatorów scenariuszy imprez lub poprosić o przygotowanie indywidualnej propozycji dopasowanej do specyfiki eventu. W pierwszym sezonie działalności Premium Yachting zaufali tacy Klienci jak: Dom Development, Pracuj.pl, Gdańsk Convention Bureau, PKO BP, Pekao S.A., Citi Handlowy, Credit Agricole czy Paribas.

Jachty pozostają na wodzie do końca października, przezimują na lądzie i będą gotowe na kolejny sezon. Poza tradycyjnymi rejsami po Zatoce Gdańskiej i Morzu Bałtyckim, na życzenie Klientów, firma oferuje również rejsy dedykowane i realizację imprez firmowych na Seszelach, w Tajlandii czy Karaibach. Po szczegóły zapraszamy na stronę www.PremiumYachting.pl

VMG PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.