TelePolska pomoże dzieciom z Radomia – Portal PR - 24PR
TelePolska pomoże dzieciom z Radomia

26.10.2011 Kategoria: CSR, Telekomunikacja. Autor: abeoNET

TelePolska, w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu, wesprze akcję pozyskiwania środków na dożywianie dzieci. Opieką objęci zostaną podopieczni Stowarzyszenia, któremu od 2010 roku patronuje Społeczny Operator Telekomunikacyjny.

Program dotyczący dożywiania dzieci realizowany jest przez Stowarzyszenie „Arka” w Radomiu od marca 2011, kiedy to oficjalnie uruchomiono kuchnię i stołówkę dla dzieci z Radomia. Od samego początku w projekt zaangażowana jest również TelePolska, która dzięki specjalnemu programowi abonenckiemu SOT, regularnie przekazuje na rzecz „Arki” środki finansowe płynące od jej abonentów.

Jak zaznacza Agnieszka Kamińska Kierownik ds. Trade Marketingu w TelePolsce, spółka chce zwiększyć swoje wsparcie, angażując się w tę konkretną akcję. – Od początku współpracy jesteśmy pełni uznania dla entuzjazmu, jaki pracownicy Stowarzyszenia wkładają w swoją pracę. Tym razem chcemy wspomóc „Arkę” w nagłośnieniu programu dotyczącego dożywania dzieci. Przygotowaliśmy specjalne ulotki, zawierające blankiety, za których pomocą będzie można przekazać darowiznę na rzecz Stowarzyszenia. Prócz tego nieustannie informujemy naszych klientów o programie Społeczny Operator Telekomunikacyjny, dzięki któremu każda osoba posiadająca dedykowany abonament SOT, czynnie angażuje się w pomoc na rzecz wybranej Organizacji Pożytku Publicznego – zakończyła Kierownik ds. Trade Marketingu w TelePolska Sp. z o.o.

Więcej informacji na temat programu dożywiania podopiecznych Stowarzyszenia Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu znajduje się na stronach internetowych Stowarzyszenia oraz operatora TelePolska.

Stowarzyszenie Centrum Młodzieży „Arka” z Radomia prowadzi wszechstronnie rozumianą działalność edukacyjną, wychowawczą, profilaktyczną, kulturalno-oświatową i charytatywną na rzecz dzieci i młodzieży. Realizuje wiele ciekawych projektów mających na celu angażowanie dzieci młodzieży w działania użyteczne społecznie, aktywizuje społeczność lokalną.

TelePolska Sp. z o.o. to niezależny operator telekomunikacyjny, należący do grupy kapitałowej Tele-Polska Holding S.A. notowanej na rynku NewConnect, prowadzonym przez GPW w Warszawie. TelePolska działa na polskim rynku od 2001 roku. Klientom biznesowym oferuje funkcjonalne rozwiązania telekomunikacyjne obniżające koszty i umożliwiające większą efektywność komunikacji. W swojej ofercie posiada również atrakcyjne cenowo usługi dla odbiorców indywidualnych. W czerwcu 2010 r. operator rozpoczął realizację inicjatywy Społeczny Operator Telekomunikacyjny, przeznaczając cześć swoich dochodów dla organizacji, które kierują swoją pomoc do potrzebujących, w szczególności do dzieci. Więcej informacji o TelePolsce: www.telepolska.pl, oraz o projekcie SOT: www.spolecznyoperator.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.