Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu „Teraz Polska Promocja” – Portal PR - 24PR
Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu „Teraz Polska Promocja”

02.10.2011 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Jeszcze tylko do 15. października można składać prace magisterskie do V edycji Konkursu, organizowanego przez Fundację Godła Promocyjnego, „Teraz Polska Promocja”. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości ok. 50.000 zł a także staże, praktyki oraz szansa na publikacje.

Z roku na rok Konkurs rośnie w siłę, przyciągając coraz większą liczbę uczestników: „Cieszy mnie, że coraz większa grupa młodych Polaków w swoich pracach magisterskich podejmuje tematy, związane z szeroko pojętą promocją Polski”- mówi Krzysztof Przybył, Prezes Fundacji – „Tematyka prac w ostatnich latach dotykała kwestii związanych z promocją gospodarczą kraju, turystyką, a także promocją miast i regionów oraz brandingiem narodowym. Pojawiały się też zagadnienia związane z rynkami finansowymi i funduszami unijnymi. Mam nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości ci młodzi ludzie będą zajmować ważne dla rozwoju Polski miejsca pracy, albo  – co więcej – sami będą je tworzyć.”

 Aby zgłosić pracę magisterską do Konkursu, należy przedłożyć komplet dokumentów w siedzibie Fundacji „Teraz Polska”, bądź wysłać je pocztą w terminie do 15 października 2011r.

Więcej informacji na stronie www.terazpolska.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.