Uboat Line uruchamia międzynarodowe call center – Portal PR - 24PR
Uboat Line uruchamia międzynarodowe call center

14.10.2011 Kategoria: Transport, Wieści za spółek. Autor: admin

Spółka Uboat Line, która niebawem zadebiutuje na rynku NewConnect, w najbliższym czasie planuje uruchomić międzynarodowe call center w Gliwicach. Zajmie się ono obsługą klientów z całej Europy, pod kątem usług dla firm transportowych, korzystających z transportu intermodalnego jak również wyszukiwania nowych klientów w Polsce i w Europie. Firma szacuje, że dzięki temu jej przychody, w ciągu najbiższych kilkunastu miesięcy, wzrosną o 40%.

Nasz nowy projekt wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu coraz większej ilości firm z sektora transportowego, które poszukują platformy biznesowej umożliwiającej szybki dostęp do tanich usług m.in. z zakresu transportu intermodalnego. Rozwojowi tego rodzaju usług w Polsce sprzyja położenie naszego kraju, który znajduje się na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych prowadzących ze wschodu na zachód Europy oraz z północy na południe naszego kontynentu. Kolejny czynnik ułatwiający rozwój naszej działalności na terenie Polski stanowi rozbudowa sieci terminali przeładunkowych. Oczywiście nie mamy zamiaru ograniczać naszej działalności jedynie do terenu Polski – mówi Grzegorz Misiąg, prezes zarządu Uboat Line S.A. – Nasze główne zadanie na najbliższe kilkanaście miesięcy stanowi dalszy rozwój działalności operacyjnej na terenie Europy. Mam na myśli m.in. Niemcy, Wielką Brytanię, Szewcję, Rosję oraz Czechy. Między innymi z tego powodu uruchamiamy call centre, aby łatwiej pozyskiwać nowych klientów z terenów tych państw.

Szczególnie istotny obszar dla dalszego rozwoju Uboat Line stanowią Niemcy – kraj, który posiada największą gospodarkę w całej UE, gdzie dynamicznie rozwija się transport intermodalny. Z tego powodu w tym roku spółka uruchomiła podmiot zależny w Hamburgu. Równocześnie następuje dalszy rozwój sieci przedstawicielstw na terenie Polski. W 2011 roku tego rodzaju placówki zostały uruchomione w Gliwicach oraz Bielsku Białej. Wiele wskazuje, że niebawem pojawią się kolejne placówki. W ten sposób spółka tworzy kilka niezależnych platform biznesowych, aby maksymalnie uniezależnić się od potencjalnego ryzyka wahań koniunktury w obrębie branży transportowej.

Uboat Line powstał w 2008 roku. Działalność firmy skoncentrowana jest na wyszukiwaniu oraz rezerwacji połączeń promowych, które realizowane są na trasach morskich basenu Morza Bałtyckiego, Północnego, jak i Adriatyku. Oferta spółki, obejmuje zarówno promy dla ciężarówek, jak również tanie bilety promowe na rejsy pasażerskie. Za pośrednictwem Uboat Line klienci mogą zarezerwować m.in. miejsca na promy do Szwecji, Anglii, Irlandii oraz innych popularnych portów. Spółka jest liderem w obrębie tego rynku. Jej specjalność stanowią tanie przeprawy promowe osób, samochodów ciężarowych (6,5 – 18m), jak i towarów niebezpiecznych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.