Uroczyste otwarcie Parku Biznesu Teofilów – Portal PR - 24PR
Uroczyste otwarcie Parku Biznesu Teofilów

21.10.2011 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

W dniu 20 października nastąpiło uroczyste otwarcie Parku Biznesu Teofilów – największej inwestycji biurowej w Łodzi w 2011 roku. Inwestycja oferuje atrakcyjne powierzchnie najmu dedykowane dla sektora BPO oraz usług. Podczas otwarcia obecni byli przedstawiciele inwestora – Arka BZ WBK Fundusz Rynku Nieruchomości 2 FIZ, władz miasta Łodzi oraz zaproszeni goście.

„Jesteśmy dumni z Parku Biznesu Teofilów w Łodzi. To miasto z przyszłością, które potrzebuje nowoczesnej przestrzeni dla rozwoju biznesu. Park Biznesu Teofilów jest dostosowany do potrzeb przyszłych najemców oraz ich pracowników, zwłaszcza dla firm z sektora BPO oraz usług” – powiedziała Agnieszka Jachowicz, Dyrektor Zarządzający Funduszami Rynku Nieruchomości BZ WBK TFI SA.

Pierwszy biurowiec powstał w przemysłowej części łódzkiego osiedla Teofilów przy ulicy Traktorowej. Docelowo będzie się składał z czterech 9-kondygnacyjnych budynków klasy B+, oferujących najemcom łączną powierzchnię około 40 tys. m2.

Trzy lata temu planując inwestycję Łodzi postawiliśmy na Teofilów. Uważamy, że ta część miasta ma w potencjał i może rozwinąć się podobnie jak warszawski Służewiec. Budowa Parku Biznesu Teofilów przebiegała zgodnie z harmonogramem. Dzisiaj widzimy efekt naszej pracy, mamy nadzieję, że spotka się z uznaniem najemców oraz ich pracowników– dodała Agnieszka Jachowicz.

W lutym 2010 roku uzyskano pozwolenie na budowę dwóch budynków biurowych. Budowa rozpoczęła się pod koniec kwietnia 2010 roku. W pierwszej fazie inwestycji powstał budynek C o powierzchni najmu wynoszącej 8.727,5 m2. Część naziemna tego nowoczesnego obiektu klasy B+ ma 9 kondygnacji – na parterze znajdują się lokale usługowe, natomiast na wyższych poziomach pomieszczenia biurowe. Dodatkowe dwie podziemne kondygnacje zajmuje parking.

Park Biznesu Teofilów oferuje wysoką jakość wykonania, ponadstandardową wysokość użytkową biur – 3,20 m oraz niską stawkę najmu, dzięki czemu jest doskonałą propozycją dla firm z sektora BPO.

www.parkbiznesuteofilow.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.