Złote Skrzydła dla LexisNexis – Portal PR - 24PR
Złote Skrzydła dla LexisNexis

11.10.2011 Kategoria: Ksiązki. Autor: admin

Już po raz piąty wręczono nagrody „Dziennika Gazeta Prawna” w prestiżowym konkursie Złote Skrzydła za najlepszą książkę młodego autora. W dwóch kategoriach laur zwycięzcy otrzymali autorzy publikacji wydanych przez LexisNexis Polska.

W kategorii prawo gospodarcze nagrodę główną otrzymał dr Tomasz Czech autor książki „Konsorcjum kredytowe”, natomiast w kategorii prawo pracy zaszczytne pierwsze miejsce zajął dr Michał Raczkowski za książkę „Pozorność w umownych stosunkach pracy”.

Tomasz Czech – doktor nauk prawnych, radca prawny, autor wielu publikacji z dziedziny prawa cywilnego i bankowego, a wśród nich cenionej na rynku pozycji „Hipoteka. Komentarz” – kompleksowo omawiającej instytucje prawa hipotecznego.

Michał Raczkowski – adiunkt w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej WPiA Uniwersytetu Warszawskiego, asystent sędziego Sądu Najwyższego w Izbie Pracy, Ubezpieczeń społecznych i Spraw Publicznych, współautor ważnego dla praktyki prawa dzieła – „Kodeks pracy. Komentarz”.

Konkurs „Złote Skrzydła” Dziennika Gazety Prawnej ma na celu promowanie młodych Autorów. Mogą w nim wziąć udział autorzy, którzy w chwili wydania książki nie ukończyli 35. roku życia.

W tym roku nagrody przyznawane były w czterech kategoriach: prawo gospodarcze, podatki, prawo pracy i zarządzanie, a książki oceniały kapituły złożone z ekspertów danych dziedzin, praktyków i pracowników naukowych.

LexisNexis

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.