Zmywanie na miarę nowych czasów. – Portal PR - 24PR
Zmywanie na miarę nowych czasów.

31.10.2011 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Siemens wprowadził na rynek nową generację zmywarek. Mimo zaledwie 45 cm szerokości są one wyjątkowo energooszczędne i efektywne. Dzięki pojemności pozwalającej na zmywanie do dziesięciu kompletów naczyń zmywarki serii speedMatic 45 osiągają możliwości bardzo zbliżone do urządzeń o szerokości 60 cm.

Nowe zmywarki Siemens speedMatic 45 z trzecią szuflada vario3 zmieszczą w jednym cyklu zmywania do 110 sztuk naczyń oraz dodatkowo, sztućce i drobne naczynia. Ich pojemność sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla jednoosobowych gospodarstw, jak również stanowią znakomitą alternatywę dla rodzin posiadających niewielką kuchnię.

Podwójne ramiona zmywają lepiej

Specjalnie na potrzeby nowych zmywarek speedMatic 45 inżynierowie Siemensa wprowadzili nowe ramiona zraszające duoPower: zamiast jednego dużego ramienia, pod górnym koszem umieszczone zostały dwa mniejsze. Ich krzyżujące się pola działania zapewniają precyzyjne spryskiwanie wszystkich naczyń umieszczonych w koszach. W rezultacie udało się przedłużyć górny kosz o cztery centymetry, a precyzyjna dystrybucja wody umożliwia jeszcze delikatniejsze zmywanie w szczególności z korzyścią dla kruchego szkła!

Oszczędność wody i energii

Dzięki najnowszej technologii sensorowej, zmywarki z serii speedMatic 45 marki Siemens potrafią zaoszczędzić nie tylko mnóstwo wody, zużywając do zmywania tylko 8 litrów! Ponadto, nowe modele są również wyjątkowo efektywne w korzystaniu z energii elektrycznej – wystarczy im 0,75 kWh. W uznaniu dla ich wysokiej wydajności, zmywarki te uzyskały klasę efektywności energetycznej A++.

Supercicha zmywarka

Cechą wyróżniającą zmywarki Siemens speedMatic 45 spośród innych dostępnych na rynku tego typu urządzeń jest także ich niezwykle cicha praca. Emitują zaledwie 44 dB – czyli są cichsze niż komputer! Zawdzięczają to specjalnej izolacji akustycznej i bardzo cichemu silnikowi magnetycznemu iQdrive. Bezszczotkowy napęd iQdrive sprawia, że zmywarka pracuje bezszelestnie, generując maksymalną moc i wydajność niezależnie od wybranego programu zmywania.

Niewielkie wymiary, bogate wyposażenie

Wersja 45-centymetrowa wyposażona jest również we wszelkie najnowocześniejsze funkcje. Na przykład dzięki funkcji varioSpeed czas trwania prawie wszystkich programów można skrócić o połowę. Do mycia silnie zabrudzonych patelni i form do zapiekania, z przypalonymi resztkami potraw, służy natomiast Strefa Intensywna w dolnym koszu. Dzięki niej zabrudzone naczynia myte są pod zwiększonym ciśnieniem, podczas gdy kieliszki i filiżanki umieszczone w koszu górnym zmywane są delikatnie. Ponadto, czujnik aquaSensor dba o idealny efekt płukania przy maksymalnie oszczędnym zużyciu wody i energii. Zaletą zasługującą na uznanie zwolenników tabletek będzie niewątpliwie asystent dozowania. Funkcja ta dba o całkowite rozpuszczenie się tej tabletki i zapewnia najlepsze efekty zmywania.

Siemens to marka sprzętów gospodarstwa domowego wyróżniająca się doskonałością, innowacyjnością i energooszczędnością produktów. Marka nie tylko jednoznacznie kojarzy się ze znakomitymi osiągnięciami technologicznymi, ale także z takimi cechami jak kreatywność, perfekcja i precyzja. Są to wartości, które kształtują markę Siemens od ponad 160 lat. „Postęp w służbie ludzkości” – to motto założyciela firmy, Wernera von Siemens. Kierując się nim inżynierowie stale ulepszają urządzenia gospodarstwa domowego ze szczególnym uwzględnieniem obniżenia zużycia wody i energii elektrycznej. Dzięki nowoczesnej technologii sprzęt marki Siemens należy do najbardziej energooszczędnych w branży AGD na świecie.

www.siemens-home.pl

Podstawowe dane zmywarek speedMatic 45:

o Symbol: SR25E202EU
o Pojemność: 9 kompletów naczyń
o Klasa efektywności energetycznej: A+
o Zużycie energii w programie Eco 50: 0,78 kWh
o Zużycie wody w programie Eco 50: 9 L
o Klasa efektywności suszenia: A
o Poziom hałasu: 46 db
o Ilość programów: 5
o Cena: 1.659 PLN

o Symbol: SR25E830EU
o Pojemność: 9 kompletów naczyń
o Klasa efektywności energetycznej: A+
o Zużycie energii w programie Eco 50: 0,78 kWh
o Zużycie wody w programie Eco 50: 9 L
o Klasa efektywności suszenia: A
o Poziom hałasu: 46 db
o Ilość programów: 2 x 5
o Cena: 1.819 PLN

o Symbol: SR25M832EU
o Pojemność: 9 kompletów naczyń
o Klasa efektywności energetycznej: A+

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.