16GB w dwóch kościach od GeILa – Portal PR - 24PR
16GB w dwóch kościach od GeILa

22.11.2011 Kategoria: Technologie. Autor: admin

GeIL wprowadza do polskich sklepów najnowsze moduły pamięci DDR3, serii Enhance Evo Corsa. Zestaw składa się z dwóch kości po 8GB o taktowaniu 1333MHz.

Nowe moduły powstały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Rozłożenie pamięci 16GB na dwie kości pozwoli na łatwiejszą rozbudowę innych podzespołów. Taki podział oraz taktowanie 1333MHz przekłada się również na większą wydajność podczas korzystania z wymagających aplikacji, programów graficznych i gier komputerowych.

Pamięci Evo Corsa przygotowane są do stabilnej pracy przy wysokich ustawieniach. Tak jak poprzedni model Evo Two, Evo Corsa również posiadają radiatory zaprojektowane w technologii MTCD (Maximum Thermal Conduction Dissipation Technology), dzięki której moduły są lepiej chłodzone i bardziej wydajne.

Dodatkowo nowe pamięci przechodzą próbę wytrzymałościową w technologii Die-Hard Burn-in. DBT to seria rygorystycznych kontroli, mająca na celu przedwczesną eliminację wadliwych układów.

Cena nowego zestawu GeIL Enhance Evo Corsa 16GB 1333MHz wyniesie około 879 PLN i są objęte dożywotnią gwarancją producenta.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.