Abra uruchamia nowe sklepy we Wrocławiu i Białymstoku – Portal PR - 24PR
Abra uruchamia nowe sklepy we Wrocławiu i Białymstoku

03.11.2011 Kategoria: Handel, Placówki. Autor: admin

W okresie jesiennym sieć sklepów meblowych Abra zyskała dwie nowe placówki handlowe – we Wrocławiu i Białymstoku. W ramach sieci Abra funkcjonuje obecnie 76 sklepów w całej Polsce, w tym dwa sklepy działające w systemie franczyzowym– w Oświęcimiu i Nysie. W grudniu tego roku zostanie również otwarty sklep franczyzowy w Łowiczu, w województwie łódzkim.

W województwie dolnośląskim Abra jest obecna już od wielu lat. Nowy wrocławski sklep Abry został uruchomiony 15 października w Centrum Handlowym DOMAR przy ulicy Braniborskiej 14. Salon Abry mieści się na drugim piętrze, a jego powierzchnia wynosi 740 m².

Centrum DOMAR skupia wiele sklepów z branży wyposażenia wnętrz i artykułów dla domu. Obok Abry znajdują się tu również takie sklepy, jak Galeria Światła, Witek’s, Farba, Studio Kamienia, Studio Snu, Majster, Arte, Flügger, Bizzarto, Jafra czy Livingroom by Mebelplast. Dzięki temu klienci mają naprawdę szeroki wybór i dostęp do artykułów w różnych przedziałach cenowych.

Nowy sklep w Centrum DOMAR zastąpi dotychczasową placówkę Abry we Wrocławiu – w Centrum Handlowym Borek (przy Al. Generała Hallera 52), która przestanie działać 31 października br.

Natomiast nowy sklep Abry w Białymstoku to pierwszy sklep tej sieci w województwie podlaskim. Otwarcie zaplanowano na sobotę, 5 listopada w Centrum Handlowym Fasty przy ulicy Przędzalnianej 60. Jest to popularna ulica handlowa, przy której znajduje się wiele sklepów z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. Lokal będzie zajmować powierzchnię 723 m².

Źródło: Abra S.A.
www.abra-meble.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.