Agencja Good One PR dla firmy Laurens Coster – Portal PR - 24PR
Agencja Good One PR dla firmy Laurens Coster

08.11.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Good One PR rozpoczęła w listopadzie 2011r. współpracę z firmą Laurens Coster, specjalizującą się w spersonalizowanej komunikacji marketingowej. Agencja będzie odpowiadać za kontakty z mediami, działania wizerunkowe, PR korporacyjny, a także za budowanie relacji z kluczowymi klientami firmy.

Laurens Coster to jedna z pierwszych firm na polskim rynku, specjalizująca się wyłącznie w spersonalizowanej komunikacji marketingowej.

Zespół Laurens Costen działa od 2005 i ma za sobą współpracę z takimi firmami jak np.: GlaxoSmithKline, Novartis, Telekomunikacja Polska, Orange Telecom, Play, PLL LOT czy Interia.pl.

Firma dysponuje szerokim zapleczem technologicznym wewnątrz grupy kapitałowej, na które składają się m.in. własne call center, centrum logistyczne oraz centrum obliczeniowe. Takie zaplecze umożliwia firmie skuteczną realizację masowych wysyłek komunikatów marketingowych do konkretnego adresata w krótkim czasie. Zespół Laurens Coster tworzą specjaliści od marketingu, designu, fotografii, a także matematyki i statystyki.

Z uwagi na doświadczenie, znakomitą bazę techniczną oraz unikalną znajomość branży marketingu personalizowanego, firma jest w stanie zrealizować bardzo wysokiej jakości projekty dla największych klientów i pozostaje liderem usług na rynku komunikacji spersonalizowanej.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony. Za projekt, ze strony agencji odpowiada Ewa Walczak.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.