Błyszczący sposób na jesienną chandrę od divy – Portal PR - 24PR
Błyszczący sposób na jesienną chandrę od divy

24.11.2011 Kategoria: Moda. Autor: admin

Jesienią jesteśmy narażeni na spadek nastroju i apatię spowodowaną brakiem słońca oraz niekorzystnymi warunkami meteorologicznymi. Co może poprawić nam humor w czasie jesiennej słoty? Najlepszą metodą są drobne przyjemności, które w szybki i prosty sposób poprawią nastrój. Idealną propozycją może być nowy pierścionek, łańcuszek czy bransoletka.

Chandra jesienna to zjawisko, które dotyka co roku od kilku do kilkunastu procent osób w Polsce. Szczególnie narażone są na nią kobiety. Powodem takich objawów jest niedobór słońca, narażenie organizmu na wiatr i chłód czy wahania ciśnienia. Powoduje to obniżenie nastroju, nerwowość i apatię. Jeśli zauważymy takie objawy warto od razu reagować, by nie pogłębiać negatywnego stanu. Ważny jest wtedy ruch na świeżym powietrzu, zdrowa dieta i drobne przyjemności. A do nich należy na przykład nowa biżuteria. Warto zdecydować się na błyszczące drobiazgi, które w prosty sposób poprawiają humor każdej kobiecie i dodadzą blasku, a przy tym nie nadwyrężą budżetu.

„Nic tak nie cieszy kobiety jak zakup nowych kolczyków czy efektownego pierścionka w atrakcyjnej cenie. Sklepy diva oferują taką szansę. Mamy bowiem szeroki wybór biżuterii i dodatków w różnorodnym stylu. Każda kobieta, odwiedzając nasz sklep, może wybrać coś stylowego i modnego na poprawę humoru” – zachęca Aneta Szymanowska Marketing Specialist marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

Błyszczących sposobów na jesienną chandrę w sklepach diva znajdzie się naprawdę wiele: od klasycznych srebrnych dodatków po ekstrawagancką biżuterię z modowej kolekcji Emporium. W połowie listopada pojawiła się także kolekcja Beads, której elementy kompletuje się według własnych upodobań. Samodzielnie skomponowana bransoleta będzie bardziej osobistą, a więc cenniejszą ozdobą. Jest to więc doskonały pomysł na błyszczący prezent, który możemy podarować sobie same. Sprawi to nam niewątpliwie dużą przyjemność.

„Lubimy samodzielnie dobierać dodatki, a kolekcja Beads pozwala nam na to. Można wybrać koralik, który będzie symbolizował ważne dla nas wydarzenie i skompletować pozytywną historię naszego życia na jednej bransoletce” – dodaje Aneta Szymanowska.

Kolekcja Beads dostępna jest w sklepach od 22 listopada. W ofercie można znaleźć komplet: bransoletkę z gotowym zestawem koralików lub same ozdoby, do indywidualnego wyboru.

Więcej informacji na www.divapoland.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.