Bowling powraca do Warszawy – Portal PR - 24PR
Bowling powraca do Warszawy

04.11.2011 Kategoria: Sport. Autor: admin

Po trzech latach przerwy do stolicy wraca bowling w najlepszym wydaniu. W dniach 14-20 listopada rozegrane zostaną IX Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Bowlingu. Ponad 100 najlepszych zawodników i zawodniczek z naszego kraju stanie do rywalizacji o zwycięstwo w kręgielni Atomica Bowling Center w Galerii Mokotów.

– Turniej będzie doskonałą okazją do integracji środowiska i wymiany doświadczeń zarówno dla zawodników biorących w nim udział, jak też dla wszystkich fanów tego sportu. Mam nadzieję, że przyczyni się do promocji i rozwoju bowlingu w naszym kraju. Zapowiada się rywalizacja na najwyższym poziomie, zachęcam więc wszystkich do przybycia i kibicowania uczestnikom – mówi Mariusz Musialik, wiceprezes Polskiego Związku Kręglarstwa.

Eliminacje do części finałowej zawodów potrwają od 14 do 19 listopada i wyłonią 16 najlepszych zawodników, którzy 20 listopada zmierzą się w finale i będą walczyli o tytuł mistrza Warszawy. Tego samego dnia odbędzie się również specjalny turniej dla niesłyszących, w którym wystartuje niemal 50 zawodników.

IX Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Bowlingu posiadają najwyższą rangę Platinium w cyklu Grand Prix Polski. Zawody rozgrywane są od 2001 roku, co czyni je najstarszym oraz najbardziej prestiżowym turniejem bowlingowym w Polsce. Wszelkie informacje związane z turniejem dostępne na stronie internetowej: www.omw.com.pl

Bonivest Polska Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.