Chłodziarko – zamrażarka LG GB5237TIEW – Portal PR - 24PR
Chłodziarko – zamrażarka LG GB5237TIEW

20.11.2011 Kategoria: Kulinaria, Technologie. Autor: admin

Święta to okres, który co roku wystawia na próbę nasze umiejętności kulinarne. To również wielki test dla wszystkich urządzeń kuchennych, których używamy. Intensywna praca w kuchni najlepiej weryfikuje ich niezawodność i funkcjonalność. Mając to na uwadze, firma LG po raz kolejny wprowadza nowatorską technologię, która znacznie ułatwia korzystanie z urządzeń AGD. Chłodziarko – zamrażarka LG GB5237TIEW jest dowodem na to, że małe zmiany niosą za sobą wielkie korzyści.

Drzwi do świątecznych przysmaków

Częstym problemem zgłaszanym przez użytkowników lodówek był fakt, iż przy ustawieniu w ścisłej zabudowie z szafkami pojawiają się trudności z otwieraniem drzwi i wysuwaniem szuflad. Nie w pełni otwarte drzwi lodówki czy zamrażarki nie tylko utrudniały swobodny dostęp do produktów, ale również obijały i niszczyły sąsiednie urządzenia. Było to nie tylko bardzo uciążliwe, ale przy częstym korzystaniu mogło prowadzić do uszkodzenia mebli i samej lodówki. Firma LG wprowadziła technologię łatwego otwierania, która umożliwia otwarcie drzwiczek do pełnych 90° nawet gdy lodówka jest wstawiona bardzo ściśle między szafki kuchenne. Dodatkowo, pozwala ona na swobodne wyciągnięcie szuflad zamrażarki i łatwe wyjmowanie produktów. Szybki dostęp do produktów pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale również ułatwia pracę w kuchni. Dzięki technologii łatwego otwierania świąteczne przygotowania staną się przyjemnością. Problem obitych w pośpiechu szafek czy siłowania się z zablokowaną szufladą nie będą już nas dotyczyły.

Smak świątecznych potraw na dłużej

Lodówka LG GB5237TIEW, dzięki systemowi Total No Frost, pozwala dłużej cieszyć się świątecznymi przysmakami. Szybsze i bardziej efektywne chłodzenie połączone
z równomiernym rozprowadzeniem zimnego powietrza po całej powierzchni lodówki pozwoli zachować świeżość przygotowanych potraw. Dodatkowo, system Total No Frost nie dopuszcza do powstawania szronu w zamrażarce, co pozwala obniżyć zużycie energii nawet o 30%. Mając na uwadze jak chętnie Polacy dzielą się przygotowanymi potrawami i jak cenią sobie tradycyjną, domową kuchnię, lodówkę LG zaopatrzono w ponad stulitrową zamrażarkę, która pozwala delektować się świątecznymi pierogami, barszczem czy bigosem nawet długo po Nowym Roku.

Dodatkowe prezenty dla wszystkich

Firma LG przykłada bardzo dużą wagę do ochrony środowiska wierząc, że dzięki oszczędzaniu energii możemy bezpośrednio wpłynąć na jego kondycję. Wysoka klasa energetyczna A+ pozwala ograniczyć emisję dwutlenku węgla aż o 43 kg, co można porównać do zasadzenia 16 świątecznych choinek. Dodatkowym elementem pozwalającym znacznie zredukować zużycie energii, a także zapobiec niepotrzebnemu ocieplaniu wnętrza jest zamontowane wewnętrzne oświetlenie LED. Również zewnętrzny dystrybutor do wody ma swój wymiar ekologiczny. Pozwala on na korzystanie z krystalicznie czystej i doskonale schłodzonej wody bez konieczności otwierania całej lodówki, co zawsze wiąże się ze zwiększonym zużyciem prądu.

LG Electronics

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.