Ciszewski Financial Communications rozwija kompetencje w obszarze Investor Relations i M&A – Portal PR - 24PR
Ciszewski Financial Communications rozwija kompetencje w obszarze Investor Relations i M&A

09.11.2011 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Z początkiem listopada br. do zespołu Ciszewski Financial Communications (CFC) dołączyła Małgorzata Halaba jedna z najbardziej doświadczonych dziennikarek finansowych w Polsce. To kolejny krok w rozwoju zespołów specjalizujących się w doradztwie przy komunikacji fuzji i przejęć oraz emisji akcji, obligacji oraz relacji inwestorskich. W tym roku Ciszewski Financial Communications wspierała komunikację 13 transakcji o łącznej wartości 5,59 mld złotych.

„Komunikacja finansowa to jeden z najszybciej rozwijających się obecnie sektorów, ponieważ kryzys finansowy pokazuje, jak ważne w sferze pieniądza jest zaufanie. Trudne czasy trwające od 2007 roku pozwoliły wielu naszym Klientom zrozumieć znaczenie słów Warrena Buffeta <>. Cieszymy się, że w tym trudnym okresie udało nam się rozwinąć właśnie tą, niezwykle potrzebną firmą gałąź doradztwa komunikacyjnego” – mówi Jerzy Ciszewski, Prezes Ciszewski Financial Communications oraz Ciszewski PR.

Małgorzata Halaba przez ostatnie 11 lat była reporterką agencji informacyjnej Dow Jones Newswires i międzynarodowego wydania The Wall Street Journal. Zajmowała się tematami związanymi z szeroko pojmowaną gospodarką narodową – od polityki pieniężnej po największe prywatyzacje w Polsce, takie jak sprzedaż Telekomunikacji Polskiej SA czy PZU. Była również odpowiedzialna komunikację ok. 40 – 50 największych polskich spółek, ze szczególnym uwzględnieniem firm tworzących indeks WIG20 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wcześniej była dziennikarką anglojęzycznego tygodnika Warsaw Business Journal. W Ciszewski Financial Communications Małgorzata objęła stanowisko Senior Advisor i będzie doradzała Klientom działów relacji inwestorskich oraz Corporate Finance i M&A.
„Na polskim rynku obserwujemy coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalne usługi doradcze przy transakcjach finansowych – zarówno tych największych jak prywatyzacje, przejęcia dużych firm, jak i prowadzone przez prywatne firmy procesy emisji akcji na GPW i New Connect oraz obligacji na rynku Catalyst – mówi Paweł Tomczuk, Dyrektor Generalny CFC. Kompetencje Małgorzaty zdobyte w jednym z największych międzynarodowych mediów finansowych pozwolą nam zapewnić naszym Klientom wiedzę i wykorzystać doświadczenie, które w Polsce posiada niezwykle niewiele osób”.

Obecnie zespół Ciszewski Financial Communications zatrudnia 22 konsultantów i pracuje w ramach kontraktów długoterminowych dla ponad 30 firm z branż finansowej, nieruchomości, prawa, konsultingu oraz w zakresie relacji inwestorskich. Za 2010 rok łącznie z agencją Ciszewski PR otrzymała drugi raz z rzędu tytuł najlepszej agencji PR w Polsce w konkursie Impactor.

Ciszewski Financial Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.